Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova Tanúi miért tartják...

SIDLER22 kérdése:

Jehova Tanúi miért tartják fent a "Vér nélkül"-i szabályukat? Reális elméletek érdekelnének.

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Reális elméletek esetében arra lennék kíváncsi, hogy beszervezési vagy egyéb közösségmanipulatív szempontból miért jó ez nekik.

máj. 11. 12:01
1 2 3 4
 31/36 Veteránmacska ***** válasza:
45%

"Csak az a baj, hogy egyetlen bizonyítékot sem tudsz mutatni, ahol a Tanúk hamisítottak volna! Mocskolódni, vádaskodni könnyű"


Próbáld összehasonlítani az igéket mind két frodításból és akkor rájössz ! De mivel agymosott vagy, égy a szervezet szemüvegén látsz, értelmezel, lèlegzel, így nem veszed észre a bizonyítokat még ha a szemed előtt is van! Igen, ez baj


"Jelzem, nem a hazugságok érdekelnek, amelyet a hozzád hasonlók költenek, hanem pontosan, a teljes Írás szellemében értelmezett szöveg. Ehhez persze ismerni kell a háromság dogmáját, a lélek halhatatlanságának a tanát, vagy a tüzes pokol istentelen tanítását. Vagy sok egyéb mást, mert ha csak azt ismételgeted, amit mások mondanak, az édes kevés!"


Akkor nektek hazugság, az ereteti fordítás, és téves?! Akkor nem engem váloltok igazából hazugságot, én nem engem dogmázol alázol le, hanem anno a bobliai prófétákat és istent!


A dogma a maga a szervezet, az alapítók a kikszervezeti szektát alapították, nem véletnen hogy a szervezet legnagyobb bálványimádók! A dogma alapítója Chals Rase Russel, nem véletlen hogy a legnagyobb "próféta" egyikére állította a szervezet! A sírhelye egy műpiramis amit maga zarándoki egy dogma! Bálványozzátok, úgy mint a folyóiratokat!

máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Veteránmacska ***** válasza:
45%
De nem is értem miér válaszolgatok vissza neked, a többiek már feladták belátták azt, hogy agymosottaknak felesleges reagálni bármit is ! Igazuk van! Csak olyan vérlázító és elfogadhatatlan a szervezet hazugágai, bibiliai káromlásuk, hogy nagyon nagy önuralom kell nem reagálni! És nem azért nem írnak ide, mert ti milyen igazat írtok, tudnának mit írni de rájöttek felesleges! És már úgy néz ki én se látom ennek értelmét, remélem isten rávezet benneteket a világos látásra, mert nagyon sötétben tapogatóztok...
máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Veteránmacska ***** válasza:
45%
Ja és felsoroltam egy pár bizonyítékot pl. Az utólsó mondat, parancsolat a jelenésekből! ép ha elméjű és anymosatlan lennél már rég elég lett volna ez is böven hogy felismerd a bizonyítékot! Irjad csak a szervezet dogmáit, és kitalálióit innettől kezve engem nem érdekel! Feladom!
máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%
Tehát semmit nem tudsz, csak primitív módon pocskondiázni és a szádat járatni a semmiért. Erre gondoltam. Többet neked nem válaszolok!
máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Veteránmacska ***** válasza:
45%
Én legalább az átferítetlen biblából tudok amit tudok, nem egy szektaszervezet által írt agymosó folyóiratokból, ahogy te. Szerintem is jobb
máj. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Veteránmacska ***** válasza:

"Tehát semmit nem tudsz," hát persze aki a normális bibliából érvel az nem tud semmit? Csak te?


Akkor ezzel beismered hogy az eredeti írás sem tud semmit. Majd istennek elszámolsz...

máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!