Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit szóltok ahoz hogy növekedi...

Mit szóltok ahoz hogy növekedik az ateisták és az agnosztikusok száma viágszerte? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Amikor legutoljára olvastam már az Iszlámországokban is növekednek. (ezt úgyszámítjuk ,hogy a szabad akaratukból azok nem úgy mint É koreában vagy kínában.nemet és kort irjatok ha akartok.
2011. jún. 11. 19:06
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/151 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, az előtted lévő komment tulajdonosa vagyok és azt kell mondjam,egyet értek veled.

A Jesus camp-tól rosszul voltam és nagyon megértettem azt aki erre azt mondja, örül, hogy ő ateista.

A szabad választás lehetősége is fontos, senkire sem erőltetném rá a saját vallásomat. Gandhi például keresztényként is nagy példaképem, és én az intelligens tervezésben hiszek, amibe belefér az evolúció is.


De amellett kitartok, hogy vannak problémák (pl a gettóban) amelyre szinte csak a vallás tudna választ adni (ha maradt volna ereje.....)

2011. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/151 A kérdező kommentje:
Hát akkor egyetértünk :). Jó ,hogy el tudjuk fogadni egymás véleményét.
2011. jún. 17. 09:28
 63/151 anonim ***** válasza:
66%
Kezd észhez térni az emberiség. Remélem, hamarosan eljön az a lépés is, hogy rájönnek, bennünk van az az isteni erő, amit magunkon kívül keresünk.
2011. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/151 A kérdező kommentje:
Remélem ez az előző komment valami spirituális dolog. Mert az nem jó ha ember felsőbb rendűnek hiszi magát pl. Az élővilágnál. Nézd hová vezetett az.
2011. jún. 18. 23:29
 65/151 anonim ***** válasza:
19%
Jézus második eljövetelekor nem sok hívőt fog találni.a biblia is írja az ateizmus terjedését.de azért a végső szó csak Istennél van .akármit is gondolnak a kedves ateisták.
2011. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/151 anonim ***** válasza:
100%

"Mert az nem jó ha ember felsőbb rendűnek hiszi magát pl. Az élővilágnál."


Nem az a nem jó, hanem, hogy nem tud felelősséggel bánni a hatalmával.

2011. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/151 anonim ***** válasza:
93%

Utolsónál a pont.


"Remélem ez az előző komment valami spirituális dolog. Mert az nem jó ha ember felsőbb rendűnek hiszi magát pl. Az élővilágnál. Nézd hová vezetett az."


Nem az ember, hanem az egoja. Amiről én beszélek, az az ego eltűnése, amikor csak az az erő marad meg, ami a lelkiismeretért és a megbocsátásért felelős. Lásd felvilágosodott emberek.

2011. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/151 A kérdező kommentje:
kedves 18:42 Érdekes mert a Bibliában le van írva Máté 16:28 23:36. Jézus azt mondta ,hogy a jelenlévők közül senki sem fog meghalni a második eljövetele elött. és mi van ha Ganesha jön el? Vagy a nagy azték QUETZALCOATL? Vagy Zeusz jön le mérgesen? Ha isten szólni akar akkor szóljon, de ha olvastad a Bibliát főleg az Ótestamentumot gyakran nagyon gyerekes az Istened és erkölcstelen rengeteg embert legyilkolt. Egyszer leküldte az angyalait, egy bűnös város egyetlen hívő emberéhez. Az emberek meg akarták erőszakolni az Úr angyalait de a Hívő ember nagyon rendes volt és a két kislányát adta oda az embereknek és őket erőszakolták meg. példamutató. + Vannak elég hamis Erkölcsi tanítások is ,hogyan bánjunk rabszolgákkal a megerőszakolt lánynak hozzá kell mennie az erőszaktevőjéhez hasonlók és hasonlók. Ha Isten megszólal remélem azért sokkal értelmesebb mint ahogy a Biblia írja vagy ahogy Fundamentalisták mondják. Különben is ha igazad mi ateisták Einsteinel Ghandi-val együtt fogunk égni pokolban örökre.Te meg a mennybe lehetsz azokkal a szerencsésekkel akik pont jó helyre születtek és az 10000 Isten közül a pont a jót választották beleértve Hitlert is .Most Őrülsz? Ne gyere ide trollkodni legközelebb légyszíves.
2011. jún. 19. 19:37
 69/151 A kérdező kommentje:
Igen az ego eltünése én is tanulmányoztam már. Jó dolog az :)
2011. jún. 19. 21:26
 70/151 anonim ***** válasza:
72%
Nem igen vagy filozófus alkat, kedves kérdező.
2011. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!