Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Valaki látta már Jézust? Ha...

Valaki látta már Jézust? Ha igen hogyan? Hülyeségeket ne írjatok!

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 13:42
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:

Sziasztok!

Mivel úgyis témánál vagyunk, úgy döntöttem én is megosztom veletek az élményemet.(Nem álmodtam) :)


Annyit kell rólam tudni,hogy egy bencés gimnáziumban tanultam, ahol rendszeresen kellett részt venni Istentiszteleteken. Mondanom sem kell hogy sosem füllött ahhoz a fogam,hogy erre pazaroljam a vasárnapi szabad időmet, de mivel ez egy bentlakásos iskola volt, így nem tudtam elbújni ez elöl a tevékenység alól.

Na most sosem voltam az a nagy vallásos, bigott személy.

sőt kifejezetten ellenszenvesnek tartottam azt hogy ezt az egészet rá eröltetik az emberre...


Lényeg: :)

Az egyik vasárnapi Istentisztelet alkalmával szokás szerint bambultam és néztem ki a fejemből(mi lesz az ebéd a menzán stb..)

Amikor is rá pillantottam a tömjén füstjére,TISZTÁN KIRAJZOLÓDOTT egy ember arca,és már szürreális hosszú ideig lebegett a levegőben.Nem tudom hogy Jézus hogyan nézhetett ki de tisztán,belém nyílalt a felismerés tudata,szilárd bizonyossággal állítom hogy én ŐT láttam.

De még itt nincs vége :D

Jobbra tekintettem a templom másik pontjára, és kettő 1-2 méter átmérőjű színes gömböt pillantottam meg.

Az a 2 gömb fogalmam sincs hogy mi lehetett a mai napig tanakodom ezen választalanul... :O


A fura az egészben az volt hogy még csak meg sem lepődtem,mármint különösebb módon nm fogott meg, nem változott gyökerestül meg az életem és nem lettem se pap sem semmi hasonló hivatástudat nem ébredt bennem.

Eddig el sem mondtam ezt senkinek :)

nem tudom hogy miért láttam amit láttam, de láttam.


UI:elismerésem annak aki vette a fáradtságot hogy végig olvassa.

N

2016. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!