Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Evolúció tagadó keresztények!...

Evolúció tagadó keresztények! Nem gondoljátok, hogy ugyanolyan nevetségesek vagytok mint a Lapos Föld Társaság?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 10. 19:20
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/178 anonim ***** válasza:
25%
Jó, nem lehet kutyának macska utódja, de szerintem az összes ma élő kutyafajta egy fajból alakult ki, és ez azért lehetséges, mert azt a bizonyos első kutyát úgy teremtette Isten, hogy ilyen gazdag DNS készlettel rendelkezett.
2012. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/178 Srapnel ***** válasza:
24%

"és érdekes e többmillió év alatt az átmenetek mind felszívódtak, és csak a kész kifejlett fajoknak vannak maradványa, innen látszik hogy az egész evolúció hülyeség"


Nem fogod elhinni, de az összes ma élő faj átmeneti faj. Sőt, bármely korok bármely faja is átmeneti.


"Ha tényleg igaz lenne az evolúció akkor átmeneti fajok maradványait tömegével lehetne felfedezni."


Már miért is? Hol van annak a csirkének a maradványa, amit vasárnap ettél meg? Miért nem látsz az erdőkben tömegesen állattetemeket? Mert ugye azt csak nem tagadod, hogy mondjuk az erdőben ma élő élőlények léteznek. Miért nincs tele a talaj tetemekkel és maradványokkal? Hm?


"minden állat DNS-ébe bele van kódolva hogy ugyan olyan utódja legyen ami nem tér el a saját fajtától"


Meg tudnád mutatni a DNS ezen szakaszait?

2012. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/178 anonim ***** válasza:
13%
Ne ferdítsd el amit mondta. Amit találnak rengeteg megkövesedett állatokat a kőzetekben(nagyon sok van) miért csak olyanokat találnak amiknek az élő példányai ma is megtekinthetőek?
2012. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/178 Srapnel ***** válasza:
37%

"Amit találnak rengeteg megkövesedett állatokat a kőzetekben(nagyon sok van) miért csak olyanokat találnak amiknek az élő példányai ma is megtekinthetőek?"


Szerintem vedd a fáradságot és keress rá a google-on és a wikin, mert azt, hogy ma már nem élő állatok maradványai százával vannak a föld alatt, már általános iskolában megtanítják, környezetismeret órán.

2012. okt. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/178 anonim ***** válasza:
26%
nyilván nem úgy gondoltam hogy az egész tetem, de a csontvázaik ottmaradnak, mint pl. a dinoszauruszoké, és ezen csontvázak közül kéne tömegével megtalálni az átmeneti fajokat ha igaz lenne az evolúció. De jó hogy ezt mégegyszer lekellett irnom meg elkellett magyaráznom mint az oviban, legközelebb nemkéne kiforgatni az ember szavait. Az meg hogy a ma élő fajok is mind csak átmenetek, nos ez egy nagy mellébeszéd, akkor sem változik semmi atéren hogy holvannak ezek az átmenetek az egyselytektől az emberig? vagy ha úgy jobban tetszik akkor nem átmenetet írok hanem láncszemeket, mert aztmondtad hogy most is átmenet minden élőlény.
2012. okt. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/178 anonim ***** válasza:
22%
Talán leírhatnád, hogy mit nevezel te átmeneti fajnak? Mitől átmeneti egy faj szerinted? Mert nyilvánvalóan a te átmeneti faj fogalom értelmezésednek köze sincs a biológusokéhoz.
2012. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/178 Srapnel ***** válasza:
91%

"nyilván nem úgy gondoltam hogy az egész tetem, de a csontvázaik ottmaradnak, mint pl. a dinoszauruszoké, és ezen csontvázak közül kéne tömegével megtalálni az átmeneti fajokat ha igaz lenne az evolúció"


Ha holnap kimész az erdőbe, hány csontvázat találsz négyzetkilométerenként? (Nézzünk mondjuk csak madártetemeket.)

Aztán vesd össze, hogy szerinted hány madár élt az adott területen mondjuk az elmúlt 100 évben. Mondjuk 1000-ből hány madár tetemét találod most meg?


"és ezen csontvázak közül kéne tömegével megtalálni az átmeneti fajokat ha igaz lenne az evolúció"


Akkor mondd meg, hogy szerinted négyzetkilométerenként hány darab lelet kellene. Aztán indokold meg, hogy miért annyinak.

2012. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/178 Srapnel ***** válasza:
82%
Csak hogy segítsek, az teljesen ostoba elképzelés, hogy a földben az összes valaha élt egyed maradványa ott van. Szerinted mit esznek a legyek, kukacok, hangyák, gombák, baktériumok, stb.? Meg a dögevők?
2012. okt. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/178 anonim ***** válasza:
7%
Amúgy az evolúciocnisták bolond beszéde az átmenet, vagy a hiányzó láncszem, úgyhogy megfogalmazom a saját szavaimmal ha ennyire gyenge a felfogóképességed. Ha nem egyről a kettőre fejlődtek ki az állatok, hanem több millió év kellett hozzá, akkor miért nem találnak csak olyan állatok maradványait találnak, amik élnek most is, és kivannak 'fejlődve'?? Holvannak azok az állati maradványok, amik csak fél úton voltak a saját fajuk fejlődésben?? És nem kell jönni a mellébeszéddel hogy megsemmisültek, meg épp olyat nem találnak, mert a legvékonyabb csontok is képesek évmilliókig elálni, érdekes hogy többmillió ével ezelőtt élt állatok csonthalmait tárolják a múzeumokban, csak épp olyan leleteket nemtalálnak, ami esetleg eltérne a mai állatoktól.
2012. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/178 anonim ***** válasza:
91%

Én inkább egy egzakt definíciót kértem, hogy mondd el, mi neked az átmeneti faj. Mit vársz el attól, amelyik "félúton van saját faja fejlődésében"? Mit értesz egy faj fejlődésén? Mi pontosan az "evolucionisták bolond beszéde"?


Az a probléma, hogy ezt a hat és fél soros kis szöveget nem tudtad úgy leírni, hogy legyen benne valami infó, amire lehetne reagálni, de legalább három-négy klasszikus érvelési hibát azért sikerült begyűjtened. Azért ez teljesítmény.

2012. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!