Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Evolúció tagadó keresztények!...

Evolúció tagadó keresztények! Nem gondoljátok, hogy ugyanolyan nevetségesek vagytok mint a Lapos Föld Társaság?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 10. 19:20
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/178 anonim ***** válasza:
100%

Istvan35

Pénzt pazarolni az oktatásodra. Az volt hülyeség.

Annak a másik kóklernek is ugyanúgy szétcincálták már az agymenéseit, mint az elsőnek (Hovind).

2012. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/178 anonim ***** válasza:
24%
Most ne sértdj meg de te hülyevagy ha nem érted, nem az a lényeg hogy ki mondja, tökmindegy mondhandtná egy csöves is, nem ez a lényeg, hanem az a lényeg hogy igaz. egyébként a bibliában pont van is egy ilyen vers, nekérdezd hogy melyik, nemtudom fejből, miszerint isten a föld bolondjai által fogja megalázni a föld idézőjelegs okosatit.
2012. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/178 anonim ***** válasza:
3%
Az idézőjeles okosait akar lenni, csak elírtam
2012. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/178 anonim ***** válasza:
25%
2012. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/178 anonim ***** válasza:

"te hülyevagy ha nem érted, nem az a lényeg hogy ki mondja, tökmindegy"


Akkor miért zavar téged, ha én azt mondom neked, hogy vagyok aki vagyok?

2012. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/178 anonim ***** válasza:
6%
Ez a link azoknak szól, akik még most is kételkednek a bibliában.
2012. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/178 anonim ***** válasza:
6%
Miér, ez engem mikor zavart? világosan leírtam hogy mizavart, mégegyszer nem ismétlem meg.
2012. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/178 anonim ***** válasza:
22%

"Most ne sértdj meg de te hülyevagy ha nem érted, [...] hanem az a lényeg hogy igaz."


Igen, pontosan ez a lényeg. Nem az a baj, hogy egy lesittelt adócsaló és egy egyetemről kibukott belsőépítész hallgató mondja, hanem az, hogy amit mondanak hülyeség, de mivel a magadfajtáknak passzol a világnézetéhez, elfogadjátok, a tények meg le vannak szarva.


"egyébként a bibliában pont van is egy ilyen vers"


A bibliával érvelni egy biológiai vitában értelmetlen, mert olyan hiteltelen, mint Gyurcsány Ferenc az öszödi beszéd másnapján.

2012. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/178 anonim ***** válasza:
17%
hitetlen, hihetetlent akartál írnin nem, mert ha nem akkor a mondatod értelmetlen. Tudod mit, neked a próféciák sem jelentenek semmit, a megtalált sóbálvány sem, rájöttem, hogy akár milyen tényt fogok elhozni, te nem fogadod el. abban hiszel amiben akarsz, ha neked az evolúció hihetőbb, akkor megérdemled hogy elhidd. Kifogásokat mindig fogol találni, azt a legkönnyebb, az eszedbe sem jut hogy esetleg utána nézz a biblia hitelességének, inkább könnyebb rámondani hogy hiszek egy tények nélküli találgatások sorozatában, ami az ősrobbanással kezdődik, és végreláthatatlan találgatásokkal folytódik, más néven az evolúcióban.
2012. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/178 Hitchens ***** válasza:
31%

Emberek!

Hazamehetünk, a vitának vége.

Istvan35 belinkelte a perdöntő bizonyítékot.

Idézet az oldalról:


"Csak Isten rakhatta össze a Bibliát. Több mint 1600 éven keresztül írta a 66 könyvet 40 különböző szerző - és mégis mindnek egy témája van.


Ez az egyik ok, ami miatt tudjuk, hogy a Biblia Isten szava: egyetlen, egységes témája van. Mózes első könyvétől kezdve egészen a Jelenések könyvéig, a Biblia csak arról szól, hogy Isten megváltja az embert. Jézus a főszereplője!"


Ennyi. Istvan35 megcáfolta az evolúciót egyszer és mindörökre. Hiszen mindnek egy a témája.És kész. Verhetetlen bizonyíték.


:D


Tudósok tömegei gyújtanak gyertyát az evolúció emlékére a megcáfolhatatlan bizonyíték láttán. Hisz mindnek egy a témája... Biblia bizonyítva. Evolúció benne van? Nincs. Tehát nincs evolúció. Pont.

2012. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!