Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Németh Sándor szerint az...

Németh Sándor szerint az összes zenei fesztivál az ördög műve. Hogy mondhat valaki ekkora butaságot?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 19:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 Pietrosol ***** válasza:
Bocs!-Akkor!
2013. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

Pietrosol


Légyszíves ne használj minden mondatod után felkiáltójelet utánalevő szóköz nélkül, mert már 3 mondatot sem lehet belőle elolvasni, úgy egybefolyik, és nagyon zavaró a folytonos felkiáltójelezés. Lehet használni a pontot is, azért van. (Most nem a téma miatt mondtam, ez már nagyon régen kikívánkozott!)

2013. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 Pietrosol ***** válasza:
Rendben.
2013. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 kzs ***** válasza:

@ Pietrosol


Füstgép, villogó fények... ezen most jót nevettem.

Esetleg nem pirítanak hógolyót, vagy netalántán nem cigiztetnek gilisztákat?

(mert már csak ez hiányzik...)


Csak tudnám, ki volt az a félresikerült okoska, amelyik ezt a "füstgépes, villogó lámpás parádét elindította...

Erre újabban nagyon ráharaptak.


Légy olyan kedves, kapcsolj már oda az Istentiszteletekre.

Nézd már meg nekem, mikor van ott füstgép és villogó lámpa, jó?

Mert bizonyára a te tévéd mást mutat...

2013. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 Pietrosol ***** válasza:
0%

Itt csak óriáskivetítők,fénytechnika plusz a partit óriáskivetítőn követők és tv nézők kedvéért a szuper kameratechnika látható.Valóban nem villog a lámpa,viszont a vibrációs hatást elérik a fény osztottsága által.


http://www.youtube.com/watch?v=gAjcUWib_Jc


Itt a kék derítés,némi kék-fehér fejgép fénnyel lágyan átvilágítva,amely kellemesen elandalítja a közönséget.


http://www.youtube.com/watch?v=jVyJRZA6kVQ


Mondjuk ez nem a hitcsarnok,de ez is érdekes vizuális hatást okoz.


http://www.youtube.com/watch?v=RNZzrhZgXMo


Nem találtam füstgépes felvételt,így kénytelen vagyok technikus cimboráim szavaira hivatkozni,akik vidéki H.GY. bulikon használtak füstgépet!Nehogy azt gondold,hogy én eljátsszom az erkölcscsőszt,nincs nekem ezzel semmi bajom.De miben is különböznek az itt látottak egy-egy fesztiváltól?

2013. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 kzs ***** válasza:
53%

Figyelj, Pietrosol.

Nézd, ha még eredeti felvételről beszélünk - ami lehetséges ugyan, de nem biztos - ,akkor sincs ebben semmi kivetnivaló. Ez semmilyen Igét nem sért.


Parádé, vagy fesztivál? Figyelj, Pál erre azt mondja, hogy "ha embereknek akarnék tetszeni, Isten szolgája nem volnék". Az egyháznak meggyőződése, hogy a dicséretek - legyen az gyors, vagy lassú - semmilyen ellentmondásban nincsenek a SzentÍrással, és pontosan emiatt Isten kedves akartában van ez a dicséret. Ezt vallják.


A dicséetek alapvetően a zsoltárok könyvében írtakat követik, melynek során Isten Szellemének követése, a Ráfigyelés központi szerepet kap.


A Hit Gyüli meg van győződve ennek hitelességéről, úgy ahogy ás egyház máshogy dicséri, máshogy követi.

Vallásszabadság, amit mnden egyház a saját módján követ.

A katolikusok mise formájában gyakorolják a hitüket, más egyházak Istentisztelet formájában.

Hát hadd tegyék.

2013. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 kzs ***** válasza:

bocsi a válaszomban lévő elírásokért... "dicséetek, mnden", stb.

(a billentyűzet nem érzékelte úgy, ahogy kellett volna. Utólag meg már nem tudom korrigálni...) :)

2013. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim válasza:
Durva mennyi beteg agymosott ember él a Földön...
2013. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim válasza:

hihetetlen milyen apró dolgokon lehet vitatkozni!

én a Hit gyülibe járok, és a Német Sándortól még sohasem hallottam olyat h az összes zenei fesztivál az ördög műve.

lehet h a fesztiválok egy szűk kategóriájáról elmondta a véleményét,de soha sem mondana olyat h a fesztivál az ördög műve.

egyébként érett emberek nem vitatkoznak a netet vallási konfliktusok közepedte, úgy h olyan dologról mondják el a véleményüket amiről nem tudnak semmit.

egyébként kedves kérdező, ha vetted a fáradtságot h vitatkozzál, a vidamvasarnap.hu-n és az atv.hu-n az összes adás fent van, így sztem keresd ki h mikor mondta ezeket.

kíváncsi vagyok mit értettél félre!

2013. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
A jazz fesztiválok is?
2014. dec. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!