Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ateisták, feltettétek már...

Ateisták, feltettétek már magatoknak valaha ezt a kérdést?

Figyelt kérdés
Higgyek-e csak azért az evolúcióban, mert Istenben nem tudok?

2013. márc. 1. 10:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/130 anonim ***** válasza:

#10


Ajánlom Kampis György előadását:


[link]

2013. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/130 anonim ***** válasza:
22%

Amit előrébb belinkeltek, mint bizonyíték, azt már rég megdöntötték és ma már elismert tény, hogy tévedés.

Az a baj az ateistákkal, hogy nem néznek semminek sem utána, hanem elfogadják mint szuper ultra megdönthetetlen bizonyítékot.

Már sok éve annak, hogy a tudomány is beismerte azt, hogy az ember az anyaméhben nem megy át semmiféle evolúciós átalakuláson, nincsenek úszóhártyái és a gerinc végén lévő farokcsont nem egy rég volt farok maradványa, hanem a gerinc tartására szolgál, mégis mai napig érvelnek ezekkel.

A kreácionisták sokkal naprakészebbek, mert ezt a sok tévedést tudni kell cáfolni.

De amint láthatod, a legtöbbet nem érdekli ez, inkább fújják a magukét. Engem már rég nem érdekelnek. Ha Istennek kellenek, akkor majd ő harcol értük, hozzájuk az emberi elme nagyon kevés.

De láttam már hithű ateistát megtérni.

2013. márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/130 anonim ***** válasza:
79%

# 10 Időpont ma 11:23

Az összes.

A teremtésre és özönvízre nincs olyan átfogó elmélet, amire bizonyítékokat lehetne keresni, nyoma sincs a természetben ezeknek, csak néhány félremagyarázott természeti képződmény, gumidefiníciók amiket bármire rá lehet csavarni, illetve logikát és tényadatot nélkülöző agymenések.


Tudományos szempontból a teremtést és az özönvizet nem lehet komolyan venni.

2013. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/130 anonim ***** válasza:
67%

#12


Ki döntötte meg, te? XD

2013. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/130 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy meg sem nézted a videót de már tudod, hogy megdöntötték?
2013. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/130 anonim ***** válasza:
92%

Az emberi farok:


[link]

2013. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/130 anonim ***** válasza:
30%
Nem
2013. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/130 anonim ***** válasza:
60%
A farokcsonthoz nyolc izom csatlakozik. Szó nincs semmiféle elsatnyuláshoz, vagy egy régebben farokként funcionáló szervhez. A farokcsont nagyon is fontos funkciót tölt be. Aki úgy véli, hogy ez nem így van, ajánlom ennek a "felesleges és elsatnyult" testrésznek a kioperálását. Nehezen fog elsajátítani bizonyos mozgásokat a továbbiakban.
2013. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/130 anonim ***** válasza:
30%

# 18 Időpont ma 12:09


Ez csak azt bizonyítja, hogy nem érted az evolúciót, nem pedig azt, hogy hibás.

A farkcsont miért nem lehet csökevényes farok?

Attól, hogy elcsökevényesedése során funkciót vált még nem változtat azon, hogy a farok csökevénye.

2013. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/130 anonim ***** válasza:
22%
Funkciót vált, értem! És addig azt a funkciót mi töltötte be? Én valóban nem értem az evolúciót, igazad van, de inkább úgy fogalmaznék, ha nem bántalak meg, hogy nem hiszek ebben a vallásban. Nem lehet, hogy te nem érted a teremtést? :D
2013. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!