Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A vallásos emberek mit gondoln...

A vallásos emberek mit gondolnak az evolúcióról?

Figyelt kérdés
Dinoszauroszokról, emberelődökről, ősrobbanásról? Hogy minden csak kitaláció?
2013. máj. 11. 19:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

Nem zárja ki az egyik a másikat, mondhatni elfogadom. Ugyanakkor már bocsánat, de azt nem hiszem el, hogy csak úgy a véletlen folyamán kialakult az élet és most itt ülök kávét kortyolgatva...és mindez csak egy véletlen műve.

[link]

Ezt ajánlom elolvasni. Nem mondom, hogy igaza van a szerzőnek! Azért érdekes lehet.

2013. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
100%
Mami, ma is vannak olyan fajok, amik kijönnek a szárazföldre pár órára (lehet többre is ki tudnak). Ott vannak még a kétéltűek is. Szerintem te ezeket nem is gondolod végig csak lököd azt, ami éppen eszedbe jut. Már bocsánat...
2013. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
22%

62/ olvass figyelmesebben- ugyan ezt írtam én is amit te, az 57/ beírásnál.


Nem leget kimondani azt hogy csak az óceánban, tengerekben keletkezett az élet, ha nem valószínű, hogy ott is, de a víz, vagy pára jelenlétében máshol is.


Hasonlít ez az ilyen is, olyan is, a denevér felépítésére.


Szállni képes? igen de még se tipikus madárfaj. Olyan szárnyfelépítése mint egy behártyázott kar, aminek a végén szinte markolni képes ujjak vannak ezért képes megmarkolva valamit és lógni fejjel lefelé, órákon keresztül-- vízből mászott volna ki valamikor? Aligha-- tehát csak a barlangok nedvességének köszönhetően keletkezhetett. Vagy ott változott olyanná amilyen szükségből, mint a patkány vagy az egér az első emlős állatok, az első életciklus végén.

2013. máj. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!