Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az alább olvasható szerződés...

Openyoureye kérdése:

Az alább olvasható szerződés vajon miért nem része a vallásoknak?

Figyelt kérdés

Reinkarnációs szerződés

2011.05.25

Reinkarnációs szerződés



§1 .Ön kap egy testet. Ez a test új és egyszeri. Senki más nem kapja ugyanazt a testet.


§2. Ön kap egy agyat. Ajánlatos ezt értelmes módon használni, de ez nem előírás.


§3 .Ön kap egy szívet. A legjobb eredményeket akkor éri el, ha agyát és szívét kiegyensúlyozva használja.


§4 .Leckéket is kap. Senki más nem kapja pontosan ugyanezeket a leckéket és senki sem vállalhatja át Öntől ezeket.


§5. Azt tehet, amit csak akar. Minden, amit másokkal szemben elkövet, visszatér Önhöz.


§6 .Egy lecke addig ismétlődik, míg teljesen meg nem értette. Akár inkarnációkon keresztül.


§7. A szerződés mindenkire egyenlő érvényben vonatkozik. Nincsenek kiváltságok, akkor sem, ha néhányan ezt állítják. A kézzel bejegyzett változtatások nem érvényesek.


§8. Tükröket kap, hogy tanuljon. Sok tükör úgy néz ki, mint egy test. Azért vannak, hogy megmutassák azt, ami Önben van.


§9. Ha teste elpusztul, vagy már nem működik, újat kap. Persze ez egyes esetekben várakozási idővel járhat.


§10. Az inkarnációs szerződés akkor jár le, ha minden lecke kielégítő eredménnyel zárul.


§11. Az, hogy mi számít kielégítőnek, Ön határozza meg!



Hasznos tippek és tanácsok:


- Nem cél, hogy a test elhagyásakor minél több pénzünk legyen.


- Az ismertség és kedveltség nem jár bónuszpontokkal.


- Ne mások hibáihoz igazodjon.


- A szabályok arra valók, hogy az ember felülvizsgálja őket.


- Mások állításai a célról elterelhetik a figyelmet.


- Semmit sem ronthat el. Legfeljebb tovább tart.


- A SZÍVÉN keresztüli különleges kapcsolat segítségével Ön minden válaszhoz hozzáféréssel rendelkezik.


- Az oktatási termen belül minden reagál a SZÍV kisugárzására.


- Az oktatás termének rongálása olykor korlátozásokhoz vezethet.


- Senki sem vállalhatja át az Ön, saját magáért vállalt felelősségét.


- Az erőszak soha nem vezet megoldáshoz.


- Hasznos megfigyelni, mely helyzetek ismétlődnek.


- Amennyiben az az érzése, hogy SEGÍTSÉGRE van szüksége, KÉRJEN segítséget.


Minden elképzelhető segítség megadatik Önnek, csak KÉRNIE kell.


- A drogok, legyenek legálisak vagy illegálisak - meghamisíthatják a leckék általi érzékelést.


- Csak mert mindenki egyféle módon viselkedik, még nem azt jelenti, hogy az a helyes.


- Ritkán van csak egy helyes megoldás.


- Kérvényezheti a megbocsájtást.


- Különleges záradék nincsen.


- Önt szeretik. Akkor is, ha Bronxban vagy Szomáliában van. Minden más illúzió.


- A leckék különleges alkalmak, melyek a fejlődést szolgálják. Nem rossz szándékból vannak.


- Saját testünket másokra bízni kockázatokkal járhat.


- Másokat a fejlődésükben megakadályozni nem hoz semmiféle hasznot.


- Kiváltképpen az éjjeli órákban alkalma nyílik, hogy elhagyja testét. A testen kívüli tapasztalatok nem tárolódnak a testben illetve az agyban.


- Saját testével játszadoznia jogában áll. Amennyiben mások testével szeretné ezt tenni, kérje beleegyezésüket.


- Nincs értelme puskázni.


- Aki életbiztosítást kínál Önnek, az csaló.


- Nem az a cél, hogy Elsők legyünk.


- Nem az a cél, hogy cool-ul nézzünk ki.


- Az Ön helyzetében Önnél jobb benyomást senki más nem tenne.



Kiegészítés:


Az inkarnáció szándékos befejezése haszontalan ügyintézést von maga után.


Nem Ön az egyetlen, akinek kételyei vannak az inkarnációs szerződés értelmét illetően.


Mivel Ön a szerződéshez beleegyezését adta, hasztalan azon keseregni, hogy Ön itt van.


Jelen szerződés fel nem bontható.



- A fentebb olvasható kis szösszenet sokkal értelmesebbnek látszik, mint bármelyik mai vallás filozófiája. Nem csoda, ha az emberek nem értenek egyet olyan istenek képével aki már egyszer megkísérelte elpusztítani az emberiséget(keresztény) vagy akinek nevében akár ölni is szabad(iszlám).


Ha már választani kellene, személy szerint inkább választanám ezt a szemléletet és ehhez tartozó istenképet, mint bármely másikat. Mondjuk lehet sokan csatlakoznának ehhez, ha tudomásuk volna erről, mintsem a keresztény istent imádnának. Nektek mi a véleményetek erről?


Ateistákhoz külön kérdés: Számotokra is szimpatikusabb a fentebb leírt elképzelés vagy a többivel(vallással) együtt elvetendőnek érzitek?



2014. aug. 5. 06:21
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:

9-nek:


"sceptik, te csak a lényeget nem érted.

Itt lelki evolúcióról van szó, nem a lecke bemagolásáról, és 1 fajta megértés és érzés nélküli felmondásáról."


- Én teljesen megértem Sceptic szkepticizmusát és véleményem szerint az a legbutább ember aki feltétel nélkül elfogadja a másik állítását! A kérdések a téma körüljárását és vizsgálatát teszik lehetővé, hogy megvizsgáljuk valami igaz e vagy hamis. Az igazság az 1000-dik kérdésre is igazság marad, a hazugság talán már a 10-dik után megmutatkozik. És egyébként is, ki az aki hazugságban akar élni/hinni? Én biztos nem. Ha a végén kiderül, hogy nincs se túlvilág, sem reinkarnáció se semmi, akkor én nem is szeretném ezzel áltatni sem magam, sem pedig másokat!

2014. aug. 5. 10:19
 12/69 anonim ***** válasza:
55%

Komolyan, jó nézni, ahogy felnőtt (?) emberek képesek vitatkozni azon, hogy kinek a meséje az igazabb.


Honnan szalajtottak titeket? Mintha állatkertben lennék.

Elvileg az embernek ki kellene emelkedni az állatok közül (azokat inkább hagyjuk, akik abban hisznek, hogy teremtették őket, mint egy gépet, valamint sárgurigából vannak) a logikai és gondolkodási képességeivel, de bennetek ezt nem látom.

Alaptalan elméleteket találtok ki, amelyeket hirdettek, de a legnagyobb baj, hogy azt hiszitek, igazatok van, és feltaláltátok a spanyol viaszt.

Úgy látom, sokan ragadtak fent a fán és onnan kántálják a sületlenségeiket.

Arra sem képesek, hogy maguktól meghatározzák az etikai határaikat, mit lehet megtenni és mit nem, ehelyett a 2 évezreddel ezelőtt élő emberek értékrendjét kántálják és próbálják megtartani. Ami még rosszabb, hogy ezt sem képesek betartani, kibúvókat, kiskapukat keresnek, próbálnak ferdíteni úgy, hogy nekik legyen igazuk.


Még hogy civilizált és gondolkodó életforma az ember. Előbb hinnék egy önellentmondásos istenben, mint ebben.


Végezetül írnék egy idevaló idézetet Einsteintől:

"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."

2014. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 ceri ***** válasza:

Kérdező -lényegében egyet értek veled.


A kérdésed viszont ez volt: Az alább olvasható szerződés vajon miért nem része a vallásoknak?


A vallások viszont e világ "termékei", mindenesetre e világ lényeihez szólnak. Az én fogalmam szerint jó ami harmonizál ennek a világnak a törvényeivel, a rossz ennek az ellenkezője (nem az emberi, társadalmi törvényekre gondolok).

A kérdés is e világ lényeihez szólt. A jó -ság és a gonosz-ság fogalma is ennek figyelembevételével értelmezhető itt.

2014. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 A kérdező kommentje:

12-nek:


"Honnan szalajtottak titeket? Mintha állatkertben lennék. Alaptalan elméleteket találtok ki, amelyeket hirdettek, de a legnagyobb baj, hogy azt hiszitek, igazatok van"


- Fúha, most lesz is valami mondanivalója a mondókádnak, vagy csak itt éled ki, hogy a suliban bántanak a nagyfiúk?



"Még hogy civilizált és gondolkodó életforma az ember. Előbb hinnék egy önellentmondásos istenben, mint ebben. "


- Ez egy igen kemény öngól volt, ugye tisztában vagy vele? ;)


A sértegetéseket figyelmen kívül hagyva nem sokmindent lehet kihálmozni ebből a hogyismondjam.... betűhalmazból. Esetleg megtisztelnél érvekkel is ahogy Sceptictől láthattuk, vagy csatlakozol a 3-as hozzászóló magányos beszólogatós troll barátodhoz akit más nem boldogít, csak ha névtelenül okoskodhat?


13-nak:


- Bocs, igazad van, tudod én már egy kicsit tovább gondoltam az egészet... :)

2014. aug. 5. 11:12
 15/69 ceri ***** válasza:

12-nek az állatokra nem jellemző, h elméleteket találnak ki -sem alapost, sem alaptalant.

Jogod viszont van -ott ahol vagy- állatkertben érezni magad. Na meg különben is, a rács melyik oldalán ki van?


Az én értékrendem mellesleg benne van az előző válaszomban.

Abban a meghatározásban 2000 évnek semmi jelentősége sincs.

2014. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:

Ötletes ez a szerződés. Olyan mint egy társasjáték. Sok pontja benne van a Bibliában is, csak nem ilyen tömören. Bár a 10 parancsolat például elég tömör. Érdekes volna egy hasonló kivonatot készíteni a Bibliából, csak az a baj hogy elvesztené a komolyságát, és a mélyebb tartalmát. (Ott minden betűnek jelentősége van.) Pont ez a lényege, hogy az ember tetteinek tétje van. Magunk és mások felé is súlyos felelősségünk van. Az élet nem játék, komolyan kell venni.

Benne van a szerződésedben, hogy használd a szíved. A Biblia nagy része arról szól, HOGYAN használd a szíved.

2014. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, érveket felhozni felesleges, mindenki azt látja meg amit akar.

Te már azon az állásponton vagy, hogy lennie kell istennek, ki kell alakulnia egy istenképnek. Én ezt feleslegesnek tartom, a világ, a természet jól megy magától, úgy ahogy van. Nem kellett megteremteni.


Az pedig, hogy ilyen irracionális mesékkel töltik az emberek az egyetlen rövidke életüket, felfoghatatlan.

Arra teszik fel az éveiket, hogy elméleteket gyártanak arról amit nem lehet felfogni, nem lehet bizonyítékot szerezni, sőt, egy könyv történeteit, előírásait tanulmányozzák, hogy majd halál után (amiről senkinek fogalma sincs, mi lesz utána, minden csak üres találgatás) valami jobb helyre kerüljenek.

A felesleges szó nem képes leírni ezt.


Neked azt javaslom, szedd szét a billentyűzeted, vizsgáld meg milyen anyagokból van, tedd mikroszkóp alá, nézz utána milyen atomok vannak benne, mit csinálnak. Mindezek után, gondolj bele, ha az egész világon mindezeket valaki ügyesen megtervezte, mindent, akkor a legfontosabb üzenete az embernek a szeretet? Nem egy tündérmesében élünk.

2014. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:

Üdv,


Én kereszténynek vallom magam, bár az irányzatot még nem tudtam belőni, mivel ma a keresztény szót használják a krisztianizmusra, holott azért a kettő nem teljesen ugyan az. Ennyit erről.


"A fentebb olvasható kis szösszenet sokkal értelmesebbnek látszik, mint bármelyik mai vallás filozófiája. Nem csoda, ha az emberek nem értenek egyet olyan istenek képével aki már egyszer megkísérelte elpusztítani az emberiséget(keresztény) vagy akinek nevében akár ölni is szabad(iszlám)."


Először is, az iszlám nem engedi meg a gyilkosságot, hiszen ez egy súlyos tévedés. Az iszlám radikális változata, amely kb. az iszlám tanainak a kiforgatása engedi meg a "hitetlenek" megölését, ám ez kb. a kora középkor inkvizíciójával egyenlő. Az inkvizítorok is kiforgatták a biblia szavait és úgy értelmezték, hogy ölni lehessen Isten nevében.


A másik pedig, hogy "olyan istenek képével, aki már egyszer megkísérelte elpusztítani az emberiséget".


Először is, a teremtés történetétől egészen noé történetéig javarészt nem Zsidókról szól, éppenséggel nem is Zsidók írták ezeket a történeteket. Ezeket ők is hozták magukkal és átvették. A keleten ez a típusú világkeletkezési történet nem volt egyedi, és az özönvízről is több népcsoport is beszámol.


Csakhogy itt nem arról van szó, hogy ezek a történetek valós eseményekre épülnek, hanem arról, hogy csillagképi motívumokat használnak fel arra, hogy leírjanak egy bizonyos történetet. A világ teremtésének története a zodiákus felírására alkalmas, ahol először a növényeket teremti köztük két különleges fát, az élet fáját és a tudás fáját. Tudás fája mai napig a csillagmitológiában a tejút. Aztán az állatok teremtése, ezek az állatövek. Mivel ugyanakkor vannak olyan csillagképek is, amelyek nem éppen állatok (vízöntő, mérleg, ikrek, szűz), ezért értelemszerűen meg kellene vizsgálni miért is állatövek ezek. Aztán kiderül, hogy egészen a nyelvújításig az állat egyenlő az állapot szavunkkal.


Az özönvíz története gondolom kezd előtted is értelmet nyerni, miszerint ugye Noé (nő) a bárkájába (burok) összegyűjti az állatokat párossával (no milyen állatokat), és átmenti egy másik korszakba. Milyen időszak jön? Özönvíz, mikor? A vízöntő korszakában.


Az, hogy az ember ezt hogyan éli meg nyilván úgy, hogy van egy korszak, amelyben az emberiség nagy valószínűséggel majdhogynem kipusztult. Az okát nem ismerjük jelenleg, vagy legalább is nem publikus. Mindenesetre történik egy olyan esemény, amely új szemléletet kíván az embertől, különben teljesen odavész az emberiség. Ezen új szemléletet képviseli Kám (Kánaiták), Sém (Sémiták = Zsidók, Arabok), és Jafet (Ezen ágon van a Magyarság is hisz ezen az ágon jelenik meg Hunor és Magyar).


---


"Ha már választani kellene, személy szerint inkább választanám ezt a szemléletet és ehhez tartozó istenképet, mint bármely másikat. Mondjuk lehet sokan csatlakoznának ehhez, ha tudomásuk volna erről, mintsem a keresztény istent imádnának. Nektek mi a véleményetek erről?"


Az, hogy ez a pár mondat nem magyarázott meg semmit sem. Nem ad okot és nem ad célt, márpedig e kettő hiányában maga a "tanulás" folyamata is értelmetlen és céltalan. A legkézenfekvőbb kérdés erre a szerződésre, hogy pontosan mi is a célja az én tanulásomnak? Hova juthatok? Ha szellemi lényként Isteni vagyok és magasabb rendű mint emberi lényként, akkor mit is tudnék tanulni emberi létezésemből? Ezekre a kérdésekre nem ad választ.


Ráadásul elhiszem, hogy nem ismered a bibliát és elhiszem, hogy ennek értelmében nem is tudod, hogy van benne reinkarnációról szó. Összesen három történet van benne, amelyben Jézus maga mondja ki, hogy van reinkarnáció, bár ezt nem ilyen élesen, hiszen azért vegyük figyelembe, hogy ezek példabeszédek és tanítások, nyilván nem fogja egyenesen a szeme közé vágni az embernek a választ. Eleve nem is olyan korban éltek, hogy szent dolgokról nyíltan beszéljenek, mert nem volt szokás, illetve a példabeszédeknek mindig több tartalmuk van mint egy szimpla igen vagy nem-nek.


Mielőtt azonban beidézném a három részt előbb azt kell tisztáznunk most már, hogy akkor mi is az a reinkarnáció. Ennek kettő értelmezése van, de ennek ellenére a fenti írás inkább a kettő kutyvaléka, szóval az nem vallás és nem hit, amelyik válogat. "Ez most nekem tetszik akkor ebben hiszek, ez most nekem kényelmetlen, akkor ezt inkább nem vallom".


Szóval van az Indiából származó nézőpont, amely azt mondja, hogy a lélek mindaddig reinkarnálódik, amíg a karmáját ki nem egyenlítette. Milyen érdekes itt már elő is jön a karma. Ugyanis a karma a más emberekkel való interakcióink során jön létre. Jó vagy rossz, de mindenképpen létrejön. Az Indiai azt vallja, hogy minden életforma, tehát ha eltaposol egy hangyát, akkor is rossz karmát hozol magadra. Ez az oka annak, hogy a mélyen vallásos indiaiak csak zöldséget vagy még azt is csak ritkán esznek, illetve egész életükben igyekeznek nem csinálni semmit. Ennek egyik ága a buddhizmus, ahol úgyszintén a "nem csinálni semmit" csak elmélkedni jelenti a megvilágosodást.


Van a másik változat, amelyet a latin úgy nevezett el, hogy Inkarnáció. Inkarnálódni az angyalok szoktak általában, mivel ez azt jelenti, hogy megtestesülés, testet öltés. Általában egy szellemi lény tud testet ölteni. A re - inkarnáció pedig azt jelenti, hogy újra testet öltés, újra megtestesülés.


Ez azt jelenti, hogy nem én magam vagyok az aki újra és újra megtestesül, hanem én IS. És itt a hangsúly az IS -en van. Ugyanis bennem él minden előttem való. Ezt hívjuk úgy, hogy "Bennem élnek az őseim". Miért viselkednek a britek úgy ahogy, a franciák, a németek, a magyarok? Mert őseik hosszú - hosszú láncolatai bennük élnek és bennem is magyar őseim élnek.


Az én utódaimban pedig én fogok tovább élni. És általam ők újra meg tudnak testesülni, az által, ahogyan élek. Ha olyan életem van, amely azokat a tulajdonságokat fogják meghatározni, amely mondjuk az igazságosság felé neveli az embert, akkor igen is gyermekemben újra testet ölthet egy Igazságos Mátyás. Semmi akadálya ennek. De nem közvetlenül arról van szó, hogy egy fizikailag hasonmás születik, csupán csak tulajdonságok.


Mert mindenki egyetlen lélekhez tartozik, az Emberi lélekhez. Most sokfelé van szétszakadva és önmagával vitázik, harcol, szeret, és gyűlöl, de ez az amiből ki kell emelkedni.


Ezt úgy lehet elérni, ha utódainkat mindig felfelé emeljük Istenhez minél közelebb, nem pedig úgy, hogy a gyermekeinkre egy jó nyugdíjas befektetésként tekintünk. Nem azért adták át régen az öregek az unokáknak a tudásukat és bölcsességeiket, mert ebből nekik már bármiféle hasznuk származott, hanem tudták, hogy visszatérve a nagy lélekhez, Istenhez, a szellemi világba, Nirvánába, a kozmikus erőbe, a mennyországba, stb. akkor onnan újra meg tud testesülni, de csak akkor van ennek a körfolyamatnak értelme, hogyha időről időre egyre magasabbra emelkedik az ember, így visszatérve, újra megtestesülve nagyapáink minket emelnek még tovább. Ez addig kell, hogy történjen, amíg minden ember fel nem szabadul az anyag fogsága alól. De csak egymást válthatjuk meg, nincs önmegváltás.


És akkor jöjjenek a Jézusi utalások a reinkarnációra:


"Jézus: Bizony, bizony mondom néked: ha valaki újonnan nem születik, nem láthatja az Istennek országát.


Monda néki Nikodémus: Mimódon születhetik az ember, ha vén? Vajon bemehet-é az ő anyjának méhébe másodszor, és születhetik-é?


Jézus: Bizony, bizony mondom néked: Ha valaki nem születik víztől és Szellemtől, nem mehet be az Isten országába. Ami testtől született, test az; és ami Szellemtől született, szellem az.


Ne csodáld, hogy azt mondám neked: Szükség néktek újonnan születnetek. A szél fú, ahová akar, és annak zúgását hallod, de nem tudod honnan jön és hová megy: így van mindenki, aki Szellemtől született."


Máté evangéliuma, 17-12

"De mondom néktek, hogy Illés immár eljött, és nem ismerték meg őt, hanem azt tették vele, amit akarának. Ezenképpen az ember Fiának is szenvednie kell majd tőlük. Ekkor megértették a tanítványok, hogy Keresztelő Jánosról szólt nékik".



Ugyan a harmadik nem teljesen a reinkarnációról szól, sokkal inkább annak okáról és céljáról. Ebből fogod megérteni, hogy miért is mondom, hogy a fenti idézeted a "szerződés" miért is kutyvalék, vagyis egy összemixelt "Ami nekem tetszik" dolog.


Tékozló fiú példázata,

"Monda pedig: Egy embernek volt két fia; És monda az ifjabbik az ő atyjának: Atyám, add ki a vagyonból rám eső részt! És az megosztotta köztük a vagyont. Nem sok nap múlva aztán a kisebbik fiú összeszedvén mindenét, messze vidékre költözött; és ott eltékozolta a vagyonát, mivelhogy dobzódva élt. Minekutána pedig mindent elköltött, támadt nagy éhség azon a vidéken, és ő kezdett szükséget látni. Akkor elmenvén, hozzászegődött annak a vidéknek egyik polgárához; és az elküldte őt az ő mezeire disznókat legeltetni. És kívánta volna megtölteni az ő gyomrát azzal a moslékkal, amit a disznók ettek; és senki sem adott néki. Mikor aztán magába szállt, monda: Az én atyámnak mily sok bérese bővölködik kenyérben, én pedig éhen halok meg! Fölkelvén elmegyek az én atyámhoz, és ezt mondom néki: Atyám, vétkeztem az ég ellen és teellened. És nem vagyok immár méltó, hogy a te fiadnak hivattassam; tégy engem olyanná, mint a te béreseid közül egy! És felkelvén, elment az ő atyjához. Mikor pedig még távol volt, meglátá őt az ő atyja, és megesék rajta a szve, és odafutván, a nyakába esék és megcsókolgatá őt. És monda néki a fia: Atyám, vétkeztem az ég ellen és teellened; és nem vagyok immár méltó, hogy a te fiadnak hivattassam! Az atyja pedig monda az ő szolgáinak: Hozzátok ki a legszebb ruhát, és adjátok fel rá; és húzzatok gyűrűt a kezére, és sarut a lábaira! És előhozván a hízott tulkot, vágjátok le, és együnk és vigadjunk. MERT EZ AZ ÉN FIAM MEGHALT, ÉS FELTÁMADOTT; ELVESZETT ÉS MEGTALÁLTATOTT. Kezdének azért vigadni."


A fizikai világ a vagyon, itt tékozoljuk el életünket! Az emberről és Istenről szól e történet.

2014. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:

Hát kérdező ez a marhaság 1000 sebből vérzik.


Már a legelején ellent mond a tudományos tényeknek.


"Azt tehet, amit csak akar."


A lélek pszichés folyamatok épp ugy oksági törvények alapján müködik mint a fizikai kölcsönhatások.

Márpedig ha oksági törvények alapján működik löttek a szabad akaratnak.


" .Ön kap egy testet. Ez a test új és egyszeri"


Ön kap egy testet és azt fogja tenni egész életén keresztül amit a szervezete megkövetel.

Mert hát legtöbbször az ember szervezete dönti el, hogy mikor mit csináljon, na meg ugye a kauzalitás.


Na akkor hogy is van ez az "Azt tehet, amit csak akar."?:)


"Pontosan így van, ezért kell fgigyelni arra, hogy mik azok a dolgok az életedben amik ismétlődnek folyamatosan... Ha ez megvan, abból már könyebb kitalálni, mit is kellene megtanulni."


Az öröm források viszonylag repetitívek, azaz hogy nap mint nap ugyanazokat az örömforrásokat keressük.

Na se baj, majd a következő életemben megtanulom, hogy hogyan rágcsáljam ugy a kedvenc csokim, hogy az ne menjen bele a rossz fogamba.:)

Sajna ezt a hibát már számtalanszor elkövettem.


"Az emberekről beszél akik körülvesznek és felhívják a figyelmedet a hibáidra."


Ez xD


Az emberek mindig mindenbe bele kötnek.


És itt le is állok, az egész egy hülyeség semmivel nem jobb a bibliánál, sőt sokkal gagyibb.


22/F ateista

2014. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
Hát, a kereszténységnek nehezen lenne a része, mivel mi nem hiszünk a reinkarnációban... :))
2014. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!