Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A vallás mire jo meg az isten...

A vallás mire jo meg az isten minek van a képzeletükben?

Figyelt kérdés

De csak épp értelmes välaszokat kérek fanatikus hivök kiméljenek ateista vagyok

És nem kérek regényt se


2008. aug. 25. 08:37
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

itt egy béna válasz aki ezt irta nincstisztába azzal mit irt előtte meg azzal se hogy a hivők mondják mindig hogy ha mi nem hiszünk isten létezésébeen akkor mi bizonyitsuk be ezt de ami nincs azt nem kell bebizonyitani nekünk nem kell nekik kel hogy létezik aztán ha létezik akkor elhisszük de itt van a béna válaszolo levélrészlete

"Azt nem kell bizonyitani"


nos, ha te teszel egy kijelentést, hogy valami nem létezik, és mi rosszul gondoljuk, akkor azt neked kell bizonyítanod. Hogy miért? Azért mert egy állítás vagy igaz, vagy hamis. Ez tény. De mindkettőt be kell bizonyítani. Ha az egyiket nem tudod, attól még nem lesz igaz a másik. Mert lehet, hogy csak béna vagy hozzá."

szoval nincs isten ezt állitotta egy hivö fanatikus meghazudtolta magát ez neem aaz első eset dee ezt kimásolom jo lessssz még máshol

2008. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
28%
azt irta egy hivő hogy valaki figyel minket lehet isten lehet valaki más de lehet paranoiás az a hivő vagy üldözési mániába szenved nem ez leheet a megoldás a hivők hitére
2008. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

És magadat hova sorolod, kedves kérdező?

Az emberek többsége, ha téged olvas nem hiszi, hogy a világirodalom remekei lennének.

A mondanivalódról ne is beszéljünk!

2008. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
A főiskolás haverjaiddal? Ők is rendszeresen j-vel írják az ly-os szavakat? :) Nem rosszindulatból kérdezem, csak kíváncsiságból.
2008. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy miért hiszünk? Elárulom azért mert már megtapasztaltuk Isten jelenlétét és szeretetét és kegyelmét.

És nem csak azért pontozzák le a válaszokat mert nem hiszik el hogy mi ezt tényleg megtapasztaltuk, hanem azért is mert nem akarjátok, ahol éritek tagadjátok, bár meg még soha nem tapasztaltátok, meg mert ti is fanatikusak vagytok. azért hívják ugymond természetfelettinek, mert tudományos szemmel nem bizonyítható. Én ugysem fogom tudni elhitetni veled, hogy Isten létezik és segít, mert te még csak nyitott sem vagy rá.

2008. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

Te ugyse fogod elhitetni hogy isten létezik mért

Én tudom mért mert nem tudod te magad se mert isten nem létezi

Szoval hogy is néz ki

Egyébként férfi vagy nö

Ja tom mär egy ällat lehet de mejik fajtäbol

2008. aug. 26. 18:14
 37/44 anonim ***** válasza:
Kedves gondolatolvasó barátom, honnan gondolod, hogy én nem tudom? Mondom tapasztaltam, de mindegy, másik, Isten lélek ezért nincs teste, és nem is fiú sem lány. Ezen az egészen így nincs értelme vitázni, fölösleges energiapocsékolás.
2008. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Te ugyse fogod elhitetni hogy isten létezik mért

Én tudom mért mert nem tudod te magad se mert isten nem létezi

Szoval hogy is néz ki

Egyébként férfi vagy nö

Ja tom mär egy ällat lehet de mejik fajtäbol

úgyse, Isten, miért, szóval, nő, MELYIK

2008. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, "nem mindenkié a hit", de az intelligencia sem!

Pedig ez manapság nem kerül olyan sokba.

2008. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

mijen segfejek vagytok ha tudnätok honan netezek akor nem kérdeznétek ojat hogy a rövid ö mért nem nagy ö vagy a rövid i mért nem hoszu és higyétek azt hogy a töbi is hejesiräsi hiba arra nem is gondoltatok hogy ezt igy eben a formäba gyorsab leirni pl

Mért , ijen , ojan, segfej isten, aban, szal

Nemtom tok

Stb sorolhatnäm talän nemtudtätok kiolvasni

Az a ti bajotok

Sajnälom

Öszevetve megälapithato a hivök elég butäk

2008. aug. 28. 08:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!