Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Tényleg így van? Egy Jehova...

Tényleg így van? Egy Jehova tanúja szerint prófécia van arra hogy több nő végzi a prédikálást mint férfi!

Figyelt kérdés

Melyik ez a prófécia és hol található?


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..


27. válasz!


2017. máj. 2. 17:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/131 anonim ***** válasza:
0%

50.Mindent elhittem rólad,de,hogy összehozz másokkal amikor nem is ismerem őket.

De azt igen,hogy István35,Apexus Gabriel egy személyben irogattak,akik egyben a barátaid is.

2017. máj. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/131 anonim ***** válasza:
0%

50.Miért kellene segitség részemre a háromság ellen,amikor ti is tudjátok a bibliában nincs háromság,és ide nem kell tanusitsa senki mert nekem a tanu az Isten szava.

Nektek a tanutok a démonok,akik segítségével olyat mondotok általuk,amit sem Jézus sem az apostolok nem hagytak hátra.

2017. máj. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/131 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg elmeháborodott. Tényleg muszáj hergelni? Hagyjátok már békén. Szépen kérlek benneteket, úgysem érti amit írtok és tényleg ő írogat at összes név alól, ami ennyire kritikán aluli mind fogalmazásban, mind helyesírásilag. A tanúk büszkék lehetnek, hogy ilyet neveltek ki. Imádkozni kell inkább érte.
2017. máj. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/131 A kérdező kommentje:

"Mindent elhittem rólad,de,hogy összehozz másokkal amikor nem is ismerem őket."


Képzeld el így szoktak ismerkedni. Hogy emberek összegyűlnek és beszélgetnek. Mindent? Te semmit nem hittél el. Csak szajkóztad a háromságodat pedig arról nem is én írtam.


"De azt igen,hogy István35,Apexus Gabriel egy személyben irogattak,akik egyben a barátaid is."


István35 őt a barátomnak mondom. Apexus-t nem ismerem lehet hogy sem engem. Gabriel ő meg egy érdekes személy még nem tudom őt hová soroljam.


"Miért kellene segitség részemre a háromság ellen,amikor ti is tudjátok a bibliában nincs háromság,és ide nem kell tanusitsa senki mert nekem a tanu az Isten szava."


Igen így van, a háromság szó nincs benne a Bibliában. Ez vitán felül áll.

De mikor lépsz már tovább? A 12-tő problémára és Mihály arkangyalra ezekkel kapcsolatban mit mond neked Isten szava?


"Nektek a tanutok a démonok,akik segítségével olyat mondotok általuk,amit sem Jézus sem az apostolok nem hagytak hátra."


Vezető Testület! Szervezet! Óraszámok! 1914! - ezekkel mi a helyzet? Ezeket kinek a segítségével mondják?


53. válaszoló!


Talán tanul valami olyat amit a szervezetben soha nem tanulna meg. Róma5:5

Meglehet hogy hiányt szenved bizonyos dolgokban de érzései vannak és ha azt érzi hogy megszégyenül mert nem a saját hitét vallja meg hanem valami kreálmányt akkor lehet hogy ez gondokozásra készteti amely pedig változást hozhat az életében. Persze ezt a döntést neki kell meghoznia szabad akaratából.

Egyfajta döntést azért már hozott. Idelátogat az oldalra és pontosan azt csinálja ami elvárunk tőle. Nem lep meg semmivel sem hiszen tudom hogy erre van kiképezve. A tanúk közül eddig egyetlen személy volt képes meglepni mind szellemiségével mind tudásával. Ő képes volt arra hogy elgondolkozzak a szavain. Ő valóban azzal a szándékkal írt hogy tanítson, hite megélésléről is írt őszintén.

2017. máj. 7. 09:25
 55/131 anonim ***** válasza:

"Gabriel ő meg egy érdekes személy még nem tudom őt hová soroljam"

Na őt meg épp én ismerem. Mi a gond vele?

2017. máj. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/131 anonim ***** válasza:
0%

53."Valószínűleg elmeháborodott"

Igen,ez nálad a kersztényi megjegyzés.

Ha valaki az igazat mondja neked,pld ,hogy nincs háromság és ez egy olyan tantétel amit Jézus és a tanítványok nem hagytak hátra,erre elmebomlott vagyok.csel.26:24-26.

Ez nálatok a vallási és szülői nevelés.Nem irigyellek.

Ezt már régen tudtam,hogy az igazság a bibliára nézve nem nálad van.


Igen amikor már nem tudod igazolni a nemlétező háromságot,az arogáncia fegyverét veszed a kezedbe mint írástudó,holott a jeleni szövegedben 5 hiba van.Na itt a külömbség közted és a a tanuk között .Ha nem sikerül a védekezés a hazugságban,előveszed a gyülölet fegyverét.Nem szeretnék veled egy álkeresztény gyülekezetben tartozni.

2017. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/131 anonim ***** válasza:
88%

Nem gyűlöllek, de nem vagy normális, ez látszik abból, ahogy és amit írsz.

A kérdező kérdéseire nem tudsz válaszolni, azért ismételgeted folyton ugyanazt?

2017. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/131 anonim ***** válasza:
45%

"Igen amikor már nem tudod igazolni a nemlétező háromságot,az arogáncia fegyverét veszed a kezedbe"


Az egész eddigi vitában te vagy az egyetlen, aki semmit nem tudott igazolni, egy darab igét nem voltál képes hozni többszöri kérésre sem!

Ezen kívül csak úgy süt az írásaidból arrogancia, az ostobaság és a gyűlölködés. És még van képed hozzá hogy te merészelj másokat gyűlölködőnek nevezni, ennyi gyűlölettel ami benned van?

Felfogod te egyáltalán hogy mit művelsz?

2017. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/131 A kérdező kommentje:

8%!


Ézsiaás 42:12

Ézsaiás 62:2


Megértetted már?


55. válaszoló!


"Na őt meg épp én ismerem. Mi a gond vele?"


Gond az nincs vele, csak én nem ismerem annyira.

2017. máj. 7. 13:42
 60/131 anonim ***** válasza:
0%

82.

. " Az egész eddigi vitában te vagy az egyetlen,aki semmit nem tudott igazolni,egy darab igét nem voltát képes hozni többszöri kérésre sem!"


Miért kellett volna igéket felmutassak a háromság ellen,ha nincsa "háromság"a bibliáa.

És mivel Jézus és tanítványai a háromságra vonatkozóan nem tanitottak semmit milyen igét lehet a Bibliából felhozni?


Egyedül a Jel.22:18,19."Tanuskodom mindenkinek,aki halja e tekercs próféciájának szavait:ha valaki hozzátesz ezekhez ,az Isten azokkal a csapásokkal fogja sújtani,melyek megvannak irva ebben a tekercsben:19 és ha valaki elvesz e profécia tekercsnek szavaibol ,az Isten elveszi annak osztályrészét az élet fáibol és a szent városból,azokból,amik megvannak irva ebben a tekercsben".

Na most a háromság hozzátevés és a Jehova név az elvevés,ami azt jelenti,hogy a mindkét biblia vers parancsát megszeged.

Akkor nem tudom mi a gond velem?

De mi a gond veled?Ha megszeged ezeket.

De még azt sem értem még most is miért nem szálsz le a magas lóról?


Valoszinü azért mert nem érdekelnek a szent iratok,de még az embertársad sem.

Hol van az a tanács nálad:"szeresd a te Istenedet teljes szivedből,teljes lelkedből,teljes elmédből.Szeresd felebarátodat mint önmagadat"

Ha ez élne nálad nem beszélnél ugy mint a fentiekben.

Istent,hogy szereted ha szavával ellentétben a háromsággal kibővitted a szavát.És ha a szavával ellentétben elveszel belőle pld.a nevét.

2017. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!