Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ezek a Jehova tanúi miért...

Ezek a Jehova tanúi miért ilyen erőszakosak? Miért kell házalni?

Figyelt kérdés

Épp aludtam erre becsengettek...


Miért kell egy vallast így másra erőltetni ?


2017. aug. 12. 11:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
82%

Száll a madár ágrul-ágra,

Csönget a jehovás házrul-házra.

2017. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
biztos living volt az, aki bejelentette az első válaszomat. semmi sértőt nem írtam benne, mégis törölték...érdekes.
2017. aug. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
80%

Kedves hetes!

Becsöngetni más házába, megzavarni más nyugalmát úgy gondolod helyes azért, hogy ultimátumot adj neki saját hite megváltoztatására?

Neked hogy tetszene ha transzexuális emberek mászkálnának a házadhoz hogy változtass nemet? Mivel egyes családoknál a kettő kb. egy szinten van. Vagy ha éppen más vallású emberek zaklatnának állandóan hogy ne legyél jehovai tanú...Gondolom te is tudnál reklamálni...

2017. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

Tévedés, Én senkit nem jelentek sehol.

A bosszút, vagy a büntetést nem Én hozom, vagy szabom.

Ezt rábízom a Teremtőre, illetve az itt levő illetékesekre.

2017. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem ultimátum.

Persze mindenki másként fogja fel ezt, attól függ, mi az amiért sértve érzi magát.


Felhívom tisztelt figyelmedet, hogy a Bibliában leírtak szerint, hozzátartozik a keresztény életéhez, és az Istennek járó imádat bemutatásához, a Jézus által kiadott feladat, sőt parancs.

Sajnálatos, hogy ezt sokan félreértik, vagy nem is akarják megérteni.


Egyébként engem is szoktak zaklatni, többször ébredtem fel, különböző ügynökök, és egyéb telefonon is rám találó emberek kínálatai miatt,

Nekik ez a feladatuk, munkájuk, ezért kapják a fizetésüket.

Nekünk pedig a Bibliában lefektetett imádatunkhoz tartozik hozzá, Isten soha nem mondta, hogy ha elzavarnak, akkor hagyd abba, hanem inkább menj más felé.

2017. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
81%
Mutasd meg tanú, hogy hol van utasítás arra a Bibliában, hogy járj házról házra és hogy állj egy újságos stand mögött őrtorony folyóiratokat hirdetni. Kérem az igét rá.
2017. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
97%
Ez semmi, én Angliában éltem, Coventry-ben, mikor ugyanígy becsöngettek, aztán pár mondat után kiderül, hogy magyar vagyok és magyarul folytatták :D akkor megdöntöttem a szemforgatás guiness rekordját..
2017. aug. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

Szia 16#!

A Bibliában Cselekedetek 20/20 ir arrol, hogy menjunk prédikálni az emberek otthonaiba is.

Sajnálom, hogy erőszakosnak érzitek a prédikálásainkat.

Mi szeretjuk embertarsainkat, fontos számunkra, hogy mit gondolnak a Bibliárol Istenről.

El kell mondanunk, hogy hamarosan eljön egy új világ, ahol az emberek boldogan,biztonságban élhetnek.

Ezért megyunk alkalmas, vagy alkalmatlan időben.

2017. aug. 15. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
91%
18: mutasd meg melyik ige ez, ami arra utasít, amit még Jézus sem tett, hogy a saját otthonába kéretlenül zaklasd az embert.
2017. aug. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
4%
Jézus nyilvánosan hirdete, köztereken Isten Királyságát.Hatalmas tömeg követte tanitasa alatt. Ezért a házról házra való tanítás szóba sem jöhetett. De követőinek azt tanította, azt parancsolta hogy menjek házról házra a Cselekedetek 20/20' Pál apostol által utasította követőit erre a szolgálatra. A cselekedetek 10 rész 12 től 14 arról ír hogy milyen módon fogják hallani a királyság jó hírét prédikáló nélkül?. Rávilágít a Biblia vers, hogy igenis szükség van a házról házra való munkára. Sajnáljuk hogy vannak olyanok akik zaklatásnak érzik ezt a fontos feladatot. A Máté 24/14 versében ír Isten királyságának eljöveteléről. Az egész világon kell,hogy halljanak az emberek róla, mert csak akkor jön el a vég, amiről Biblia jövendöl. Ezért"zaklatjuk" az embereket.
2017. aug. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!