Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Erről a két videóról mi a...

Erről a két videóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem provokáció a cél!

És személyeskedéssel még senkinek nem lesz igaza!

Kérem csak olyanok válaszoljanak akik tényleg végig is nézték!

https://www.youtube.com/watch?v=K8afdgr8Cl4

https://www.youtube.com/watch?v=C0Nn11xK1EA



2018. jan. 17. 18:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
42%
Nem néztem végig egyiket sem de a második pacák nekem fura.Egyáltalán nem tud egy érvelô szöveget összerakni.Csak beszél és beszél,de szerintem azt se tudja mirôl.Írtad kérdezô,hogy ne személyeskedjünk,így nem is fogok.Bár még tudnék mit hozzáfûzni az emberhez.Az elsô videóhoz meg nem tudok sok mindent hozzáfûzni.Mondott pár tényt és ennyi
2018. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

"Nem néztem végig egyiket sem"


Ezt ezért nem tudom elfogadni válasznak...

2018. jan. 17. 18:32
 3/37 A kérdező kommentje:

Még egyszer hangsúlyozom hogy CSAK olyanok aki tényleg végig is nézték mindkettőt!

Azok válaszát nem tudom figyelemben venni akik nem nézték meg vagy csak bele bele néztek mint az előző!

2018. jan. 17. 18:34
 4/37 anonim ***** válasza:
20%
Nem kellett végig nézni.A második fszságról beszélt az elsô meg semmi érdemlegeset nem mondott.Ezt 5 perc alatt megtudtam állapítani
2018. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
aha...
2018. jan. 17. 18:54
 6/37 A kérdező kommentje:
Köszönjük Emese!
2018. jan. 17. 18:55
 7/37 anonim ***** válasza:
47%

az elsot végignéztem. Nem túl objektív. Elmondta a no, hogy nem hiszi magát ateistának. Mégis nem hozott fel semmit a vallás mellett. Például elmondta, hogy hány millió ember hallt meg ez miatt, de arról nem beszélt, hogy mennyi jót tesznek az egyházak ezen a bomló világon. Vagy ott van a kijelentés hogy a vallásosok a noket alárendelik. Na hát a keresztény vallásban biztos hogy nem...

Bele sem megyek mert egész este írhatnám de aki ilyen videókat néz, jobban tenné ha megvizsgálná a másik oldalt is.

a második videót a 3. másodpercben kinyomtam...

2018. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Na hát a keresztény vallásban biztos hogy nem...

Ahhoz képest a bibliában rengeteg a női diszkrimináció!

És istent se véletlen ábrázolják férfinak...

2018. jan. 17. 19:25
 9/37 A kérdező kommentje:

"hogy mennyi jót tesznek az egyházak ezen a bomló világon."

Nekem erről mindig ez jut eszembe!

[link]

2018. jan. 17. 19:28
 10/37 A kérdező kommentje:
ÉS látom te se tudsz olvasni!
2018. jan. 17. 19:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!