Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Erről a két videóról mi a...

Erről a két videóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem provokáció a cél!

És személyeskedéssel még senkinek nem lesz igaza!

Kérem csak olyanok válaszoljanak akik tényleg végig is nézték!

https://www.youtube.com/watch?v=K8afdgr8Cl4

https://www.youtube.com/watch?v=C0Nn11xK1EA



2018. jan. 17. 18:14
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
39%

Nem látod,hogy már a második ember írja ugyanazt ??

Minek írsz ki kérdést,ha nem fogod fel a választ ?

Annyira akarod hallani,hogy,,jajj annyira igazuk van’’ de ez soha nem fog bekövetkezni,mert ahogy írtam a második ember fszságról beszél.Lárszik,hogy egyáltalán nem érti a témát.De mostmár az is kiderült,hogy te ateista vagy.De még megjegyeznék annyit,hogy nincs olyan,hogy nem hiszel semmiben.Nem feltétlen istenekrôl van itt szó.

Nyugodtan lepontozhatsz,de ez az igazság

2018. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

"Minek írsz ki kérdést,ha nem fogod fel a választ ? "


Kezdjük ott hogy kiírtam érthetően hogy csak olyanok válaszoljanak akik megnézték mindkét videót!

Akik nem nézték meg minek jönnek trollkodni?

2018. jan. 17. 19:41
 13/37 anonim ***** válasza:
31%

De ember.Nem érted,hogy nem kel ahhoz végignézni a videót,hogy lássam,hogy full hülye az ember ? És tudod mit ? Most csak azért is személyeskedni fogok.Már az arca bugyután nèz ki.Azt se tudja mirôl beszél,ennek ellenére csinált egy 40 perces videót.Nem véletlen van a videó alatt annyi troll komment.Nem lehet komolyan venni.Annyira akar okoskodni,hogy már hülyeségeket mond.Ennyit az emberedrôl.....

Szeretnél még valamire választ kapni ?

2018. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

"De ember.Nem érted,hogy nem kel ahhoz végignézni a videót,"

Igen ezt ismerem a vallásosokban hogy úgy hisznek el valamit hogy nem is ismerik azt és úgy mondanak valamiről véleményt!

Érdekes felismerés volt mikor vitatkoztam egy vallásos emberrel a bibliáról és kiderült hogy csak felületesen ismeri... de ez már nem egy vallásos embernél tapasztaltam... hogy én ateistaként jobban ismerem a bibliát mint egy vallásos ember.

2018. jan. 17. 20:03
 15/37 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy kiforgatod a szavaimat.Próbálsz engem beállítani a hülyének,csak ez nem fog menni.Ha ennyire nagy szakértôje vagy a Bibliának,akkor írd már le nekem,hogy SZERINTED mirôl szól
2018. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

jajj most meg kiforgatom szavaidat :/


Még mindig várom azok véleményét akik végignézték!

2018. jan. 17. 20:12
 17/37 anonim ***** válasza:
77%

"Na hát a keresztény vallásban biztos hogy nem...

Ahhoz képest a bibliában rengeteg a női diszkrimináció!

És istent se véletlen ábrázolják férfinak..."

A Viskó című filmben pl. egy kövérkés fekete nő alakította Istent. :D De annak, hogy a képzőművészetekben vagy filmekben milyen neműnek ábrázolják Istent semmi jelentősége. Istennek ugyanis nincs neme. Isten lélek, nincs teste, hogy neme legyen.


Egyébként a Bilia sok kiemelkedő, erős és fontos nőt megemlít, pl. Eszter, Judit, Debóra, Ráháb, vagy épp Mária. Jézus mindenig tisztelettel beszélt a nőkkel, soha nem nézte le, vagy tekintette őket másodrendűnek, hiszen a tanítvanyai közt is voltak nők.


Aztán pl. a katolikusok, akik tisztelik Máriát, szerinted hímsoviniszták?? Vagy, ott vannak a női szentek, köztük Jeanne d'Arc, aki konkrétan férfi ruhát hordott.

Ennyit arról, hogy a keresztények elnyomják a nőket. 😃

2018. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

# 17

Csemegézz!

[link]

2018. jan. 17. 20:20
 19/37 NAVY SEALs válasza:
59%
Végog néztem a videót.Ugyan azt tudom neked elmondani amit a többiek.Az elsô nô semmi érdemlegeset nem mond,a második férfi meg sületlenségeket beszél.De nem is próbálok írni neked semmit,mert ugyan úgy kiforgatod a szavaimat,mint az elôzô kommentelônek.Csak az a baj,hogy te nem is akarsz hinni semmiben.Ez a nagy baj veled.Pedig ezt is leírták,hogy mindenki hisz valamiben.Annyira akarod az igazadat hallani,de semennyire nincs igazad.Annyira támadod a vallásokat,és csak a rossz oldalt látod.Kiszúrsz egy apró kis hibát,és csak arra hivatkozol.Pedig a kereszténységnek pont a szeretet a lényege.De te ezt semmilyen módon nem veszed figyelembe.Hidd el,bemennél a templomba,és kérnél valakitôl 100forintot,garantálom,hogy ha nem is az elsô ember,de a második már biztos adna.Erre mi megy az utcán ? Ha odajön egy hajléktalan,tízbôl 8 azt mondja,hogy sietnie kell,vagy nincs nála pénz.Azt se veszed figyelembe,hogy a keresztény egyház gyûjtéseket szervez a szegényeknek és hajléktalanoknak.Illetve menedéket épít ugyanígy a hajléktalanoknak.De lemerem fogadni,hogy erre is lesz valami bugyuta válaszod.Igen,semmi se tökéletes,még tesem,pedig nagyon azt hiszed magadról,de ezek után ide ne merd írni,hogy a keresztény egyház nem tesz semmit az emberekért.
2018. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
77%

1. videó:


Egyetlen pozitívuma, hogy nem volt túl hosszú. Egyébként számtalan csúsztatással van tele. Külön poénos volt a végén az a vád, hogy a vallások és a vallásos emberek szörnyen ítélkezőek. A 8 perc arról szólt, hogy ő ítélkezett a vallások és vallásosak felett.


2. videó

40 perc tömény agymenés. Kíváncsi lennék a csóka végzettségére, nem nézek ki belőle túl sokat. Nem tudtam végig nézni ezt az elmebeteget (bátran használom rá, ő is használta a videoban).

2018. jan. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!