Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kedves hívők! Miből gondoljáto...

Kedves hívők! Miből gondoljátok, hogy Isten létezik? Tudom, hogy unalmas már a kérdés, de akkor is ti bele gondoltatok már a dolgokba?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 20:13
 181/194 LeonScottKennedy ***** válasza:

Petike szerintem a tudomány fórumba kéne menned és megmondani ezeknek a butusoknak a tutit. Mert ha már az sok neked hogy az őseid a majmok, akkor mit szólsz a prokariótákhoz? Itt az ideje hogy megszólaltasd a hangod és felszólalj azellen, hogy minket, embereket, kiket a teremtő saját dicső képmására teremtett, ilyen korai mikroorganizmusokkal hoznak össze elődként.

Ez felháborító! Stop abiogenezis!

2019. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/194 LeonScottKennedy ***** válasza:
Hopsz, már 19 oldal :)
2019. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/194 Wadmalac ***** válasza:
100%

LeonScottKennedy: köszönöm a megnyugtatást. Petike úgysem érti a szarkazmust.

:D

2019. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/194 anonim ***** válasza:
53%
13 vagyok csak úgy mondom. És mégis Istenben hiszek pedig elhalmoznak minket a sok evulóciós hülyeséggel. De megfogadtam a tanácsot és szét oltom őket. A végén meg majd nekik is megmondom hogy amúgy 13 vagyok.🤣
2019. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/194 LeonScottKennedy ***** válasza:
Nagyon helyes, fiam. Készítem a popcornt.
2019. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/194 Wadmalac ***** válasza:
100%

A butaságra az életkor, mint mentség az életkorral fordított arányban változó értékű.

13 évnél már nagyon konvergál a nullához.

2019. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/194 anonim ***** válasza:
53%
És akkor ezt most érthetőbben?
2019. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/194 Salx Narval ***** válasza:
100%
:D
2019. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/194 Wadmalac ***** válasza:
100%
Pontosan erről beszélek.
2019. febr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/194 anonim ***** válasza:
66%

„A legtöbben a tudatlanságukat nevezik Istennek. Azaz ha van egy kérdés, amire nem tudják, vagy nem akarják elfogadni a választ, akkor oda nemes egyszerűséggel belehelyezik Istent.

Nem tudom mi van a halál után? Isten.

Nem tudom hogy lehet ekkora az univerzum? Isten.

Nem tudom hogyan jött létre az élet? Isten.”


Ne ringasd magad a tudomány sztaniol altatóhálójában. Isten nem attól van, hogy valamire nincsen választ, mint az ateizmus attól van, hogy előre megmondja a választ, bármi lehet az, csak nem Isten. Az állat nem mond ilyen hülyeséget, mert ha beszélni tudna, azt mondaná, kikerültem száz pocsolyát, ez mögött intelligencia van /persze nem kerüli ki/, az univerzumban meg mérhetetlenül több intelligencia van, ami a működéséből látható és megvizsgálható!

Nem a halál a lényeg, mert élet nincsen magától, az elején már ott van az Isten!

Nem az univerzum nagysága a lényeg, hanem hogy a létezése pl. a matematika nyelvén kifejezhető, intelligenciát mutat, a működése egy óriási rendszer, aminek a biológiai rendszer csak egy része, de az is hihetetlenül összetett. Ezt a véletlennel magyarázni lehet, de még a wc kagyló is tervezve van, mert ha nem volna, beleszédülnél és nyakik merülnél a sz...!

Ha lenne fogalmad az élet mibenlétéről és bonyolultságáról, nem vagdalkoznál a szavakkal. Nem a nemtudás miatt van Isten, hanem a tudás miatt, hogy magától nem jöhet létre! Nem is jött! Nincs is rá magyarázatuk. De amire van, az is csak magyarázat, és talpig stupid, mert az élővilág változékonyságát olyannak látja, amilyennek szeretné. Kilövöm a nyílvesszőt a bükkben, nem látom hová esett le, de azt mondom, Új Zélandig repült, ott megtalálják. Ezt mondja a törzsfejlődés is, magától évmilliók alatt azzá lett, amit most látunk. Közben meg a bükkben vagyunk, egy kicsit röpült a nyílvessző, az élőlény meg annyit változott, hogy jobban hozzáidomult a környezethez, történt némi csőrvastagodás, szőrnövekedés, színváltozás. Itt vége is van a materialista evolucionista törzsfejlődés esti meséjének.

2019. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!