Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi értelme templomba járni?

Mi értelme templomba járni?

Figyelt kérdés

Szerintem ha csak Isten miatt jár valaki templomba azt jól megvezették.Én régen voltam elsőáldozó de aztán ráébredtem hogy tele van hazugsággal a legtöbb keresztény vallás.Ezt nem provokációnak szánom, ez a tapasztalatom, meglátásom.

Ha emberekkel akarok találkozni, inkább elmegyek a piacra,ha Istennel van dolgom,őt meg pont nem egy templomban találom meg.Nincs bajom azokkal akik templomba járnak, aranyos dolog sőt egy kis faluban megérteném mert ott mindenki ismer mindenkit szinte és ők aközösség összetartása céljából művelik ezt.De pl. egy városi ember miért menjen templomba?


2018. aug. 7. 03:47
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2018. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
#28, aláírom, a katolikus levesbe bekerült egy kis kaki (de semmi esetre sem a tanításba), azonban a jehova tanúi tömény szart kanalaznak. A királyságterembe járásnak sincs túl sok értelme.
2018. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Szerintem se.Nálunk a városban van és ha elmegyek mellette mindig jót derülök.
2018. aug. 15. 19:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!