Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ilyen könnyű Isten átejteni?

Ilyen könnyű Isten átejteni?

Figyelt kérdés
Ismert a sztori, a sátán vette rá Évát az engedetlen gyümölcsevésre és Isten szigorúan megbüntetett minden résztvevőt a törvényszegésben, világgá zavarta kedvenc gyermekeit, de megszívták a kígyók is a mese szerint, szegények ártatlanul veszítették el a lábaikat és most csúszhatnak, mászhatnak a hasukon, mert ugye a beszélő kígyó nyilván a Sátán volt, de neki bejött az egyszerű trükk, megúszta a balhét.

#Biblia #sátán #bűnbeesés #lábas kígyó #naiv bíró
2019. ápr. 29. 20:13
 61/91 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogyan lehetséges, hogy valaki írni tud, de olvasni nem?

Fuss inkább neki még párszor a kérdésnek, bármennyire is alacsony az IQ-d, előbb, utóbb talán megérted végre, mit kérdezek.

2019. ápr. 30. 16:44
 62/91 Wesler ***** válasza:
0%

"Ez a te levezetésed."


Ezt te írtad. :D Már ezt is rám kened, te nagyon ostoba vagy, na cső, ha végre eljutsz a Biblia 10. oldala utáni akkor keress fel, addig a nevemre se nézz. Kösz!

2019. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 Wesler ***** válasza:
0%

Javítom ezt: "Biblia 10. oldala utáni..."


Erre: "Biblia 10. oldala utáni oldalakra akkor..."

2019. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 A kérdező kommentje:
Te meg tanulj meg olvasni, bár vannak kétségeim...
2019. ápr. 30. 20:20
 65/91 Wesler ***** válasza:
29%
Én, megtanultam olvasni kedvesem, de az a te problémádon nem segít, mivel én tudom hogy hülyeségeket írsz, mert elolvastam a Bibliát. :D
2019. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 A kérdező kommentje:

Értem.


Adott a kérdés, ha valaki értelmezni is tudja:

Ilyen könnyű Istent átejteni?

2019. máj. 1. 13:12
 67/91 Wesler ***** válasza:
20%
Igen kedves kérdező, nagyon könnyű átverni. Jó a válaszom mester? :)
2019. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 Wesler ***** válasza:
20%
válaszoltam a kérdésedre és 0%-ot kapok, akkor minek tetted fel?
2019. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 Anahystor ***** válasza:
49%

Kedves Wesler,


azért 0%, mert nem hasznosak a válaszaid! És egy értékelés kevés hozzá, gondolom ezt is tudod.


Tudod, lehet, hogy nem a legjobb kérdés, bár van logikája, de ha okosat nem tudsz hozzászólni, akkor, kár válaszolnod.


Nézzünk csak vissza az elejére!



Mi lenne, ha inkább kézbe vennéd a Bibliát, és újra átolvasnád, hogy ne rögtön azzal kezdd a válaszodat, hogy hibás igére hivatkozol.


#8 "Amúgy az idézett szöveg: Ha kíváncsi rá a kedves kérdező: Ézsaiás 14:13-15 versek."

és ha már megtetted, akkor talán nem így kellene folytatni, amikor felhívják rá a figyelmedet, hogy tévedtél:


#10 " Jó akkor egy másik, ami ugyan így ír erről: Ezékiel 28:12-15 versek."

hanem esetleg így:

"Bocsánat, rosszul emlékeztem, erre gondoltam: Ezékiel 28:12-15 versek."


---


#11 "Teológiai vitákba nem mennék bele veled kedves Kérdező, mert halvány lila gőzöd sincs a témához, hiszen nem tudsz elvonatkoztatni a bűnbeeséstől a Sátánról kérdeztél és én leírtam egy igehelye, most pedig egy másikat is. :D"


Valóban, leírtál először egy random igehelyet, melynek köze nincs a témához, majd meghivatkozol egy másikat, ami szintén nem passzol, és ezek után a Kérdező az ostoba, mert nem érti meg magasan szárnyaló magyarázatodat. Hát tudod..., nekem úgy tűnik, te vagy az akinek lila gőze sincs arról, amit leír!!!



-----


Kedves Rachel!


#17

"

" Kereskedésed bősége miatt belsőd erőszakossággal telt meg és vétkezél; azért levetélek téged az Isten hegyéről, és elvesztélek, te oltalmazó Kérub, a tüzes kövek közül. "

Hát,ha ez neked egy szimpla emberi uralkodó leírása,akkor csak gratulálni tudok.

"


Ó igen csak UGYANOTT ez is írva vagyon:


"2. Embernek fia! mondjad Tírus fejedelmének: Ezt mondja az Úr Isten: Mivelhogy felfuvalkodott szíved és ezt mondtad: Isten vagyok én, Isten székében ülök a tengerek szívében, holott csak ember vagy és nem Isten, "


" holott csak ember vagy ...."!!!


Hát,ha ez neked a Sátán leírása,akkor csak gratulálni tudok.

2019. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 Wesler ***** válasza:
22%
Puszi okos fejedre neked is utolsó. :)
2019. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!