Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szóval ezek után nem lesz már...

Szóval ezek után nem lesz már akkora arcuk a bérbeadóknak?

Figyelt kérdés

Általában a bérbeadói mentalitást itthon az arrogancia, adócsalás, előnytelen, sokszor törvénytelen szerződések, az 'így kidobom úgy kidobom'- mentalitás jellemezte (tisztelet a kivételnek). A bérlők a sok külföldi/egyetemista miatt ki voltak szolgáltatva és kénytelenek voltak rábólintani az irreálisan magas bérleti díjakra, mert a tulajdonosok gátlástalanul visszaéltek a helyzettel. Nem tudom, ki hogy van vele, én örülök, hogy most egy pillanat alatt az egész a feje tetejére áll és örülhetnek, ha őket választjuk. Egyre több olyan hirdetést látni, ahol nem száraz felsorolás van, hanem mézemázas, kedves szavakkal csábítják a maradék bérlőt, és most meg ez:

[link]


2020. ápr. 3. 15:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
34%

21, ilyenekkel van teli ez az oldal, mint a kérdező. Álomvilágban ringatják magukat. Másik csemege ez a kérdés, na itt aztán vannak még igazi lúzerek, már vagy négyen magyarázunk valamit az egyiknek, és nem hajlandó megérteni. :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__alberlet__10382363-mi..

2020. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
43%

Annyira imádom az olyan unatkozókat, akik arra verik, hogy gyakorin keresnek olyan embereket akiken keresztülgázolt a válság és azzal piszkálják őket, hogy mehetnek haza a mamahotelbe. Anyám borogass, de komolyan.


Magyar magyarnak magyarja...

2020. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
34%
Valóban, én is utálom a kárörvendően firkálókat. Semmi empátia, csak a gyűlölet, rosszindulat. Lásd, kérdező, és a kedves kérdése.
2020. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
63%

Ideje lenne végre már, ha kipukkanna az a nagyra nőtt lufi, és az ingyenbevételből élő gazdag tulajdonosok végre leszállnának a lóról. Semmi sem tart örökké ezt tudjuk, és ha ilyen formában is, de véget kellett hogy érjen ez a fajta befektetés.

Majd ezek után az örökölt ingatlanokból élő dúsgazdagok is észhez térnek, és talán még munkát is keresnek maguknak.

2020. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 A kérdező kommentje:

De nem is válaszol arra, amit írtam, hiszen nyilván az lenne a helyes, hogy nem mamahotelben vagyok, hanem neki fizetek puszira :)). Miközben a munkámat home office-ból is tökéletesen el tudom látni, mert ebben szerencsés vagyok.

Amúgy elmondom még, hogy nem egy felnőtt, dolgozó ismerősöm jött most haza még a járvány legelején, mert ha nem tette volna, akkor lehet, hogy akár fél évig vagy még tovább nem találkozhatunk a szüleinkkel. Én szüleim 70 felé járnak. Azt gondolom, gondoskodni róluk, vigyázni egymásra nagyon más, mint amire a mamahotelt kifejezést kitalálták. Ezt mondjuk egy mások nyomorán élősködő hiénának hiába is magyarázom.

2020. ápr. 5. 21:23
 26/65 anonim ***** válasza:
27%

Lehet itt magyarázni a nyomorod, kérdező :))


Valóban nevetséges, de egyben kicsit szomorú is. Látod van nekem szívem.


Egyébként kéretik elhinni a sok szerencsétlenek, hogy vannak akik még most, a járvány válság idején is képesek fizetni a bérleményüket! Le a kalappal!


Lehet itt sírni, kárörvendeni, irigykedni a kevésbé szerencséseknek, de sok bérlő ugyanúgy tud fizetni mint eddig, tehát sok "kizsákmányoló" bérbeadó se dől a kardjába mert ti - balszerencsések - bégettek a nagyvilágba.


Ezek tények, de vigasztaljon a tudat titeket - már ha ügyesek lesztek és dolgoztok is nem csak rosszindulatúan károgtok - egyszer ti is tudtok bérelni egy lakást, és nem kell a maminál, rossz esetben az utcán aludnotok!!!


Szép estét nektek, és csak ügyesen, szorgosan!!!!

2020. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 A kérdező kommentje:

3: augusztus van :D Kommenteled megint a kérdést? :DD


[link]

2020. júl. 27. 17:23
 28/65 anonim ***** válasza:

De nincsenek zuhanó árak!!!!! Komolyan, nézz már szét néhány albis csoportba kérlek! Nézd meg a saját szemeddel az árakat, igaz hogy rengeteg ingatlan van most a piacon - most pörög igazán - de a garzonok 100-tól kezdődnek még külvárosban is, a kétszobásak 130-150 között, a háromszobások 200 körül vannak. Ezek hol zuhanó árak? Amúgy itt találsz pár csoportot, ahol baromság linkelése helyett inkább informálódsz ténylegesen a piacról:


https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__alberlet__10610715-mi..

2020. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
46%
Kedves kérdező, úgy van ma augusztus mint ahogy a bérleti díjak csökkentek. Álmodban!!! De a limitált Ferrari sem lett olcsóbb :)
2020. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
Ja, augusztus van :)))
2020. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!