Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha a bérlő nem tartja magát a...

Ha a bérlő nem tartja magát a szerződéshez, akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szinte már ő mondja a szabályokat, akkor fizet, vagy nem, amikor akar, miután eldöntöttük, hogy akkor itt a vége, nem fogok senkit eltartani, akkor elkezdett fenyegetőzni. Félve mentem a saját lakásomhoz, hogy mi fog várni, ezt az érzést nem akarom soha olyan embertől, akire a féltett lakásom bíztam.

2020. okt. 25. 22:14
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
Igen, elvitte.
2020. okt. 26. 04:58
 12/55 anonim ***** válasza:
100%

Az is valami már.

És a többi holmira mit ígért?

2020. okt. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
Még semmit, azt mondtuk neki, hogy a héten amikor szól, elviheti az összes cuccát. A rendőrségen mindent elmondtunk, és minden lépésünket helyeselték. Elég gáz hogy így kell, hogy a saját tulajdonunkat védeni tudjuk.:(
2020. okt. 26. 05:11
 14/55 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem kérjetek le egy tulajdoni lapot is Ügyfélkapun, állítólag történnek furcsaságok....
2020. okt. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
100%
A kiköltözéshez hívjátok ki a rendörséget, hivatkozva az elözö incidensre. Ha két-három rendör is ott van, akkor nem fognak balhézni!
2020. okt. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
87%

Aznap amikor megy a dolgaiért hívjatok rendőri segítséget. Mindentrögzítsetek, akár videófelvétellel. Atulajdoni lapot ellenőrizd le, ha nincs ügyfélkapud akkor kérj segítséget egy ismerőstől akinek van. Sajnos vannak ilyen emberek, leamortizálják a lakást, ingyen élnek benne és még neki áll feljebb. Ha az amortizálást megúsztad szerencséd van. Vanaki teljesen elveszt mindent a csalók miatt.


Amúgy a kilakoltatási moratórium úgy tudom nem érvényes albérlőkre.

2020. okt. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
34%

De, a kilakoltatási moratórium érvényes albérlőkre is.


De ott még messze nem tart a kérdező.

2020. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:
Ma felhívott, hogy odaadom-e a kulcsot. Nem. Erre egyből jött azzal, hogy hol meg kivel beszélt, és hogy ez nem így megy. Én teljesen kiakadtam, mert próbáltam vele tegnap megbeszélni, de minden második mondata fenyegetés volt. Ezt nem tűröm el senkitől, hogy nincs egy nyugodt percem, és félelem van bennem, mert megfenyegetett, azóta teljesen fel vagyok zaklatva, és nem tudok megnyugodni. És lesz majd egy ügyintéző, aki azt mondja, hogy oda kell adnom a kulcsot, és nyugodtan lakjon ott ingyen? Mert akkor költözzön be így az ő lakásába.
2020. okt. 26. 19:12
 19/55 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fenyeget? Ha durván csinálja akkor jelentsd fel! És többet ne add ki a lakásod szerintem.
2020. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
A párom tegnap el sem mondta, de amíg összepakolt a bérlő zárt ajtó mögött, mi kint vártunk, és amikor kijött, égve hagyta a villanyt, és a párom zárta volna az ajtót, és látta hogy a villany úgy maradt, és még jó, hogy odanézett, mert ki volt tépve a kapcsoló, és simán végignézte volna, hogy agyoncsapja az áram. Ez félelmetes nekem, és ha tudatos akkor meg mégrosszabb, így bármi kitelhet tőle.
2020. okt. 26. 19:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!