Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha a bérlő nem tartja magát a...

Ha a bérlő nem tartja magát a szerződéshez, akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szinte már ő mondja a szabályokat, akkor fizet, vagy nem, amikor akar, miután eldöntöttük, hogy akkor itt a vége, nem fogok senkit eltartani, akkor elkezdett fenyegetőzni. Félve mentem a saját lakásomhoz, hogy mi fog várni, ezt az érzést nem akarom soha olyan embertől, akire a féltett lakásom bíztam.

2020. okt. 25. 22:14
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
40: egy erkölcsit bármelyik bérlő bemutathat a tulajnak. Ettől függetlenül nem jelenti azt, hogy normális bérlő lesz 100%-ra ha bűntetlen előéletű.
2020. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
Igen, de ha ilyet kérek, akkor talán elkerülnek azok, akiknek nincs rendben valami, függetlenül attól, hogy mi van rajta.
2020. nov. 4. 13:42
 43/55 anonim ***** válasza:
100%
40: Én nem a lakásbérlésre gondoltam, hanem hogy legyen nyilvános az adatbázis. Nyilván barátkozni sem akarok csalókkal.
2020. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a rendes bérlőkkel szemben nem jó ez a hozzáállás, de sajnos a rossz tapasztalat miatt óvatosabbnak kell lenni. Az ember hiába akar rendes lenni, az ilyenek miatt megjárja. Erkölcsi+munkáltatói, +2havi kaució, ez sem garancia, de több a semminél.
2020. nov. 4. 13:45
 45/55 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hónapja kerestem albérletet és őszintén szólva kicsit elriasztott amit pár hirdetésben olvastam, hogy mi minden papírt, igazolást kérnek a leendő bérlőtől. Egyetemista vagyok, jelenleg nincs munkahelyem de tudom finanszírozni a lakást és a több havi kaució is meg volt. Így már eleve nem jöhetett szóba 1-2 lakás ami tetszett volna, mivel nincs munkáltatóim. Értem én, hogy a tulaj biztosra akar menni de szerintem nincs hozzá köze hogy honnan teremtem elő a pénzt ha egyszer normálisan tudok fizetni.
2020. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
53%
45: Szülővel kötik a diáknak kivett lakások szerződéseit.
2020. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
Nálunk ez nem téma, mert nem Budapesten van, nincs egyetem, ez egy vidéki kisváros.
2020. nov. 4. 14:12
 48/55 anonim ***** válasza:
Ezt most csak úgy példának írtam, hogy sokszor oka van annak ha nem tud valaki munkáltatóit felmutatni. Pl. dolgozhat feketén is sajnos.
2020. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:
Eddig sosem kértem ilyeneket.
2020. nov. 4. 14:27
 50/55 anonim ***** válasza:
80%

"Értem én, hogy a tulaj biztosra akar menni de szerintem nincs hozzá köze hogy honnan teremtem elő a pénzt ha egyszer normálisan tudok fizetni."


A tulaj honnan tudhatná azt egy ismeretlen ember esetében, hogy tényleg normálisan tud fizetni, ha nem tudja igazolni, hogy van állandó jövedelme???

Rengeteg mindenki mondja elözetesen, hogy ö nagyon megbízható, meg fizet mindig határidöre, aztán a valóságban kiderül, hogy az elsö pár hónapban még csak-csak fizet, utána meg nem.

Persze értem, hogy te nem ilyen vagy, de ezt a tulaj nem tudhatja.

2020. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!