Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha a bérlő nem tartja magát a...

Ha a bérlő nem tartja magát a szerződéshez, akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szinte már ő mondja a szabályokat, akkor fizet, vagy nem, amikor akar, miután eldöntöttük, hogy akkor itt a vége, nem fogok senkit eltartani, akkor elkezdett fenyegetőzni. Félve mentem a saját lakásomhoz, hogy mi fog várni, ezt az érzést nem akarom soha olyan embertől, akire a féltett lakásom bíztam.

2020. okt. 25. 22:14
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy milyen bérlők vannak errefelé, rengeteg ingatlantúrista, alkudozó, meg ekkor meg akkor tudna csak fizetni, belefáradtunk, eladjuk, eldöntöttem.
2020. nov. 29. 00:49
 52/55 anonim ***** válasza:
22%
Én nem értem ezt az alkudozást. Kiadó egy lakás x összegért, ha nem tudja megfizetni akkor keressen másikat és kész. Mondjuk én sose voltam képes alkudozni. Valaminek annyi az ára akkor tudomásul veszem és ha drága akkor nem veszem meg.
2020. nov. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
22%

Nem értem, hogy egy gazdasági válságban, járvánnyal megspékelve miért kell meglepődni az alkudozástól? Még amikor igazán pörgött az albérletpiac, akkor is lehetett (sikerrel) ilyennel próbálkozni. Ha eladod a lakásodat, akkor mit gondolsz, nem fognak alkudni? Nem lesz sok olyan, aki csak megnézi és nem veszi meg?


Nézegetem én is egy ideje az albérleteket (váltáson gondolkozok) és szerintem érezhetően alacsonyabbak az árak és sokkal tovább látom ugyan azokat a hirdetéseket, mint eddig. H..lye lennék nem rápróbálni egy kis engedmény kicsikarására, ha egyszer én vagyok pozícióban.

Rengeteg boltban is van lehetőség alkudozni (engedményt kérni), főleg ha nagyobb értékben vásárolsz. Műszaki boltokban, ruhaboltokban stb. Van hogy kérni sem kell, hanem alapból felajánlják.

2020. nov. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:
De ez alapból alacsony áron volt, ennyiért sehol sincs a környéken, csak a duplájáért, ha ez sem megoldható valakinek, akkor más megoldást kell találni. Most ingatlanost bíztam meg az eladással, aki korrekten, és nem horror áron dolgozik. Remélem sikerrel jár.
2020. nov. 29. 01:25
 55/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól döntöttél.
2020. nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!