Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire igaz, hogy Budapesten...

Mennyire igaz, hogy Budapesten irreálisan magasak a bérleti árak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ha igaz, akkor mi viszi fel ennyire? Vidéken élek (még egyelőre otthon) és dolgozom, de tervben van, hogy felköltözzek jobb kereset és karrier meg lehetőségek miatt. Itt eléggé trágya mód bánnak az emberekkel melóban, úgy hallottam Pesten ez is jobb egy fokkal. Most albérletet nézek és látom az árakat, hogy ahhoz képest, amit nyújt nagyon siralmasak az ajánlatok legalábbis nekem, lelakott meg szocreál bútoros helyek vannak csak elfogadható áron. Szobát vennék ki spórolás miatt, de nekem itt, ahol 240 már magasabb bérnek számít 60-90 egy szobáért irreálisan sok vagy annak tűnik. Ki tudnám fizetni, de elvből nem adnék ennyit érte. Amúgy hegesztő a szakmám, érdemes tenni egy próbát, vagy a bérleti díj + megélhetés úgyis elviszi a pénzt?

2021. jan. 10. 11:47
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
neekd meg az aranytömbös elvárásaid alapján
2021. jan. 12. 09:18
 32/35 anonim ***** válasza:
Én nem az aranytömbös vagyok, hanem az aki leszarja es inkább nem adja el az ingatlanát bagóért.
2021. jan. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

33 te ugyanaz lehetsz aki mindenhová kommentelsz meg beírod, hogy kamu a kérdés. Ezt a "nem adom bagóért" kifejezést mindig ismétled.

Amúgy ha ma neked bagó az, hogy egy embernek a fizetésének harmada neked megy, akkor nagyon jó dolgod lehet. Bár ha így lenne szerintem nem ide írogatnál :)).

2021. jan. 12. 12:21
 34/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha jót akarsz magadnak, most érdemes lépni és Budapestre költözni. Tavasszal megindul a tömeges oltás szerte Európában és előtt-utóbb megindulnak a turisták és folytatódik az iskolai képzés is az egyetemeken. Ez az ingatlanárak emelkedését fogja hozni. Jó fogásra most van lehetőség. Ha most is sokallod, akkor inkább máshol kell munkát keresni.
2021. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Ez lesz valószínú, köszi. Azért annyira nagyon gyors visszaállást nem jósolnak, egyetemisták biztos felviszik majd ja, de a turisták nem Magyarországra fognak először jönni az biztos.
2021. jan. 12. 15:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!