Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kiadjam ennek a párnak a...

Kiadjam ennek a párnak a lakást? A férfi roma származású.

Figyelt kérdés
A lánnyal ismerősöm kötött össze, a párját ő sem ismerte. A lány hozta a kért munkáltatói igazolást, a fiú azt mondta, hogy ő vállalkozó, és mivel saját magát foglalkoztatja ezért nem tud. Mondtam, hogy akkor erről kérek valami papírt, azóta nem kaptam semmit, viszont sürgetnek, hogy költöznének, pedig még nem is mondtam igent. Egyébként normális pár, a lány kiamagasló keresetű, nem dohányoznak, gyerek nincs. Csak a srác ejt gondolkodóba, így hogy semmi biztosat nem tudok. Ismerősöm külön kért, hogy sürgős nekik nagyon, mert az előző helyről elküldték őket, de a pár közben azt mondta, hogy maguktól jöttek munkahely váltás miatt.

2021. febr. 1. 15:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne add ki. Gyanusak a korulmenyek.

Aki ilyen berloket ajanlgat,szakitsd meg vele a kapcsolatot,meft nema baratod.

2021. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező már el is tűnt.

Vagy már -a lakásáért- eltették láb alól a feltűnően kedves bérlők...

2021. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

Igazatoi van, bár azt általában látni, ha sumákolnak. Egyébként nálunk az utcában is lakik egy roma házaspár, és teljesen rendesek. Még annak idején, amikor elromlott a fúróm, ök adtak kölcsön egy másikat.


Bár elhiszem, hogy vannak rosszabbak is.

2021. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

#23: vannak rendesek, találkozni hébe hóba 1-2vel, de ha 10000 rosszra 1-2 rendes jut, az orosz rulett tele tárral kb..


Ez mást, minthogy kölcsönkapsz valakitől egy fúrót, vagy te neki és nem adja vissza. Az roppant kellemetlen.


Ez akár egy élet munkájának az ára is lehet.

2021. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem adnam ki. Nyiltan kimondom, csak a negy fal kozott vagyok ilyen nyiltan nem PC. Barmilyen hosszu magyarazat legyen is, miert alakult igy, nem tehet rola, hogy, de NEM. Es jo okkal. The
2021. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!