Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kiadjam ennek a párnak a...

Kiadjam ennek a párnak a lakást? A férfi roma származású.

Figyelt kérdés
A lánnyal ismerősöm kötött össze, a párját ő sem ismerte. A lány hozta a kért munkáltatói igazolást, a fiú azt mondta, hogy ő vállalkozó, és mivel saját magát foglalkoztatja ezért nem tud. Mondtam, hogy akkor erről kérek valami papírt, azóta nem kaptam semmit, viszont sürgetnek, hogy költöznének, pedig még nem is mondtam igent. Egyébként normális pár, a lány kiamagasló keresetű, nem dohányoznak, gyerek nincs. Csak a srác ejt gondolkodóba, így hogy semmi biztosat nem tudok. Ismerősöm külön kért, hogy sürgős nekik nagyon, mert az előző helyről elküldték őket, de a pár közben azt mondta, hogy maguktól jöttek munkahely váltás miatt.

2021. febr. 1. 15:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen roma "vállalkozóknak" szoktak éjjelente a hátába térdepelni a TEKesek.

Látod majd a lakásodat a tv-ben.

Ez nem jó hír?!

2021. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%

#9

Gondolom, akkor azt mondták volna, hogy eladták a lakást, ugyanis ez lenne evidens!

De az infó úgy szólt, hogy elküldték őket, ők viszont "eljöttek", holott láthatóan sürgős lenne a Kérdezőhöz beköltözni.

Mások, ha valahonnan ÖNKÉNT eljönnek, ELŐTTE gondoskodnak arról, hogy legyen hova menni!

2021. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%
Én nem adnám ki nekik. Nem azért, mert roma a pasi, hanem mert ennyire sürgős a költözés. ez nekem gyanús. Lehet, hogy az előző bérbeadó kirakta őket nemfizetés miatt? Én esetleg megpróbálnám megtudni, hogy ki volt az előző bérbeadó, és felhívnám őt. Illetve amit javaslok: Beköltözés előtt tegyék le a kéthavi kauciót+1 havi lakbért. Ha nem teszik le, elbúcsúznék tőlük. De én nem adnám ki nekik ezek után a lakást.
2021. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%
Bizony. Mindig gyanús a sürgős költözés és ez a két ellentmondó mese... Én nem adnám ki nekik az tuti, s nem azért mert roma a srác.
2021. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
92%

Cigánynak normális ember nem ad ki lakást!

Én kiadtam egy nagyon kulturáltnak kinéző párnak - mert én nem voltam(!) normális, 2 hét múlva 9-en laktak a lakásban és közel 2 év kellett, hogy megszabaduljak tőlük, több mint 800ezer tartozással, amit soha nem fogok látni.


De ezeknek akkor sem adnám ki - ilyen előzmények után - ha nem cigányok lennének.

2021. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
11%
Havi szerzodest kossel ... es minden honapban egy ujat. Csak igy vagy biztonsagban!
2021. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
12%
Ha kedvesek, és látszik rajtuk, hogy tényleg semmi rosszat nem alarnak, és ki is tudják fizetni a pénzt, akkor kiadhatod.
2021. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

#17

Te nyilván egy marslakó lehetsz, vagy cigány vagy!

Ember nem látott még olyan cigányt, aki ne lenne "kedves", ha akar valamit!

Térdig állsz a nyálban míg erőszakosan eléri a célját, utána simán hátba szúr, akár képletesen, akár tevőlegesen.

2021. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

18: pontosan!

Alapbeállítás a mézes-mázos kedveskedés - hogy a célját elérje.

2021. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Általában az ilyen kérdéseket követi pár hónap után a következő kérdés: Hogy tegyem ki az albérlőket?


Egy magyar embernél is rizikós dologok lehetnek, na akkor képzeld el egy cigánnyal..


Csak néhány példa:


https://www.youtube.com/watch?v=wyry11Y9U2g


https://www.youtube.com/watch?v=kQ6xtBn0qTk


https://www.youtube.com/watch?v=VuY0xmaqALU

2021. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!