Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szemétség lenne kitenni az...

Szemétség lenne kitenni az albérletből? Egyáltalán milyen indokkal?

Figyelt kérdés

A lakásomban bérlők laknak 2 éve. Egy középkorú pár. Rendesen fizetnek, nem zaklatnak folyton, ilyen téren nincs gond velük.

A férfinél tavaly rákot diagnosztizáltak. Sajnálom, őszintén.

Viszont a szomszédok panaszkodtak, hogy nagyon kellemetlen szaga van. Ez nyilván nem az én bajom, de azért meglátogattam őket a lakásban (szerződés szerint évente kétszer van rá lehetőségem). Elképedtem azon, ami ott fogadott. Oltári bűz van a lakásban, konkrétan a hányinger kerülhetett még nyitott ablaknál is. A férfi a kanapén volt félig ülő pózban és a kanapé párnáján volt a feje, folyt rá a nyála. A torkán van egy lyuk, amiből váladék jött. Ha köhögött, akkor főleg. Bár zsepkendőt tett oda, mindenhová repkedett, fröcskölt. Hogy azt láttam-e gyanús foltként a kanapé huzatán és több helyen a bútorokon, nem tudom, de azok a bútorok mind mennek már a tűzre. Egyszerűen az undor fogott el a saját lakásomban és bár sajnálom a férfit, de nem szeretném ha továbbra is ott lakna.


2022. ápr. 14. 17:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, csak hogy megnyugtassalak és ez már ne legyen szempont: ózonos fertőtlenítést kell majd utánuk végezni, az teljes mértékben sterilizálja a helyiség minden pontját és + tökéletesen szagtalanító eljárás.
2022. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem, emiatt nem raknam ki, nem lenne szivem, raadasul fizetnek is.

Na meg ha kiadom a lakasom, tisztaban vagyok vele, hogy arra a lakasra kolteni is kell, nem csak hatradolok es dol a le.


Alap minden berlo utan a festes, a kanapet meg agyat le lehet cserelni, nem igaz, hogy ne futna 2-3 havi berleti dijbol erre.

2022. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%

12# a leg mezeibb kanapé is 100 ezer fölött kezdődik..


Szobafestők nem érnek rá de ha mégis, iszonyat drágán dolgoznak, fél milla minimum. Stb

Szóval jogos az aggodalom de nem etikus lépés kitenni.

2022. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%

Ha a kanape 150, agy 100 ezer, akkor az nem fer bele 2-3 havi lakberbe? :)

Biztos volt kaucio is, az valamit csak fedez.

Festeshez meg senki nem mondta, hogy szakembert kell hivni.

2022. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
44%
Én soha nem szoktam rosszat kívánni. De, ezt a kérdést olvasva a kérdezőnek csak annyit, hogy kerüljön egyszer hasonló helyzetbe. És a kedves szomszédai is.
2022. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne rakd ki őket, kegyetlenség és fizetnek. Tényleg ha egy ózongenerátort kibérelsz, megoldja a szagot. Takarítás hiánya miatt, ha ez állt fenn, jogosan szólhatsz a párjának. Festetni egyszer meg amúgy is kellene, ha új lakó jönne utánuk, gondolom már ott laknak jó ideje.
2022. ápr. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó idejüket élő rákos betegekkel dolgoztam hospice házban egy ideig. Mindenfélével. Egyiknek sem volt olyan szaga mint amit leírtál.

Nem értem az egészet!

2022. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szemétség lenne.
2022. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira büdös van, hogy a szomszédok érzik, akkor az nem attól van, hogy beteg, hanem mert nem takarítanak
2022. ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
32%

Igen, szemétség lenne. Amúgy az zsebkendő, nem zsebkendő. Zseb, mert régen a zsebben hordták, meg sokan ma is. Csak, hogy végre megtudd az igazságot. Szívesen. :)

Tudom, elírtad. Nos, a B és P betűnek köze sincs egymáshoz a billentyűzeten.

2022. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!