Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szemétség lenne kitenni az...

Szemétség lenne kitenni az albérletből? Egyáltalán milyen indokkal?

Figyelt kérdés

A lakásomban bérlők laknak 2 éve. Egy középkorú pár. Rendesen fizetnek, nem zaklatnak folyton, ilyen téren nincs gond velük.

A férfinél tavaly rákot diagnosztizáltak. Sajnálom, őszintén.

Viszont a szomszédok panaszkodtak, hogy nagyon kellemetlen szaga van. Ez nyilván nem az én bajom, de azért meglátogattam őket a lakásban (szerződés szerint évente kétszer van rá lehetőségem). Elképedtem azon, ami ott fogadott. Oltári bűz van a lakásban, konkrétan a hányinger kerülhetett még nyitott ablaknál is. A férfi a kanapén volt félig ülő pózban és a kanapé párnáján volt a feje, folyt rá a nyála. A torkán van egy lyuk, amiből váladék jött. Ha köhögött, akkor főleg. Bár zsepkendőt tett oda, mindenhová repkedett, fröcskölt. Hogy azt láttam-e gyanús foltként a kanapé huzatán és több helyen a bútorokon, nem tudom, de azok a bútorok mind mennek már a tűzre. Egyszerűen az undor fogott el a saját lakásomban és bár sajnálom a férfit, de nem szeretném ha továbbra is ott lakna.


2022. ápr. 14. 17:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
89%
20 #🤮
2022. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Bocsánat 20-as valószínűleg rossz témakörbe tettem a kérdést. Nem a helyesírásba szerettem volna.
2022. ápr. 16. 14:21
 23/25 A kérdező kommentje:
17-es, értem én hogy hazugsággal vádolsz, de hagy tudjam már, hogy mit éreztem. Dolgoztam segédápolóként és én meg rendszeresen éreztem ezt a szagot. Szájüregi és gégedaganatnál elég gyakran. Főleg ha rossz fogakkal és a szájhigiéniai teljes hiányával párosult.
2022. ápr. 16. 14:24
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,mindenbol kiszedheto a buz: falakbol festessel,butorokat meg lampazd meg kvarclampaval !


A profi lakaskiado kizarolag apenzt nezi. Joo fizetnek mindig idoben. Jk ugyfelek,ne dobd ki.


Ha szovet kanape,vond le egy uj arat a kauciobol. Ha bor v mubor,tisztittasd le.


Mindig a penzt nezd.

2022. ápr. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
60%

Kemény helyzet, megértem, mivel az ingatlanod, az is hülye aki azt mondja itt, hogy fizettek már annyit, hogy a bútort lecseréltesd, nem azért adja ki valaki a lakását, hogy 2-3 évente új bútorokat vegyen oda.


Ne rakd ki őket, esetleg említsd meg, hogy a szomszédok panaszkodnak valami szag miatt, így hátha észbe kapnak.

2022. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!