Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Társasházban éjszaka nem...

Társasházban éjszaka nem szokás lehúzni a wc-t?

Figyelt kérdés
30 évig vidéki kertesházban éltem, csak 3 hete költöztem albérletbe Pesten. Épp most, fél órája hívott fel a tulaj, hogy a szomszédok panaszkodtak neki, hogy éjszaka 2 óránként lehúzom a wct (fel vagyok fázva), és ez annyira irritálja őket, hogy nem tudnak tőlem aludni. Én is áthallom, ha a valamelyik szomszéd lehúzza, de szerintem egyáltalán nem hangos, legalábbis annyira biztos nem, hogy ne tudnék tőle aludni. Ez csendháborításnak minősül? Mit kellene tennem? Pisáljak flakkonba, vagy reggelig szagoljam a saját hugyom?

febr. 11. 09:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%
A wc lehúzása a mindennapi élethez tartozik, azzal együtt járó zaj. Tehát jogilag nem tudnak tenni semmit, a jegyző elhajtja őket. Nyugodtan húzd csak le, ha meg pampognak, hagyd figyelmen kívül. Elvégre nem techno bulit tartasz éjszaka, csak wc-re mész.
febr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%

Még egyszer: Az együttélés nem arról szól, hogy te mindent megtehetsz, ők meg nem.

Ha egyedül te csinálod, és most költöztél oda, akkor lehet neked kéne változtatni.

febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora marhaságról még sosem hallottam
febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
#13 én sem, pedig láthatod hogy nem egyedi eset, és a válaszolók alapján jónéhányan egyetértenek a szomszéddal.
febr. 11. 15:21
 15/28 anonim ***** válasza:
78%
én beleegyeznék a wc nem lehúzásába ha a szomszéd átjön és engedi hogy a szájába végezzem a dolgom
febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam ilyet. Nem tudom, hogy gondolják egyesek, hogy reggelig bűzölögjön? Arról nem is beszélve, hogy mennyire fertőségveszélyes az. Elmebeteg, aki ilyet vár el a másiktól.
febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

Ez az egész svájcban működik.

És ha a kérdező szerint is nappal hallható, akkor mit kell értetlenkedni??

Éjszaka alacsonyabb a csendháborítási határ, és ha a wc ből áthallatszik a hálóba, akkor a wc ben simán megüti azt a határt, hogy csendháborítás.

febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Már elnézést, de ha éjjel rámjö a síkfosás, akkor szagoljam reggelig, mert a szomszéd öregasszony érzékeny fülecskéjét zavarja. Vegyél neki egy doboz altatót, meg egy füldugót, vagy vidd oda neki reggelente a végterméket, hogy ezt magának gyűkjtöttem hogy ne kelljen kimenni vécére, hogy ne zavarjam önt.
febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

A vadembereknek:

Lehajtod a wc-t, és ne felette aludj.

Melyik nem fog menni? :DDDDDDD

febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Többször elhangzott az "öregasszony", de az egyáltalán nem biztos, hogy a bejelentő öregasszony. Kérdeztem a tulajt, hogy ki mószerolt be, de nem árulta el. Ahhoz már minden bizonnyal töketlen, hogy szeméyesen becsöngessen hozzám és szemtől-szembe elmondja a panaszát.
febr. 11. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!