Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Társasházban éjszaka nem...

Társasházban éjszaka nem szokás lehúzni a wc-t?

Figyelt kérdés
30 évig vidéki kertesházban éltem, csak 3 hete költöztem albérletbe Pesten. Épp most, fél órája hívott fel a tulaj, hogy a szomszédok panaszkodtak neki, hogy éjszaka 2 óránként lehúzom a wct (fel vagyok fázva), és ez annyira irritálja őket, hogy nem tudnak tőlem aludni. Én is áthallom, ha a valamelyik szomszéd lehúzza, de szerintem egyáltalán nem hangos, legalábbis annyira biztos nem, hogy ne tudnék tőle aludni. Ez csendháborításnak minősül? Mit kellene tennem? Pisáljak flakkonba, vagy reggelig szagoljam a saját hugyom?

febr. 11. 09:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
10%
Próbáld ki egyszer, hogy mennyire bűzlik (vagy nem annyira), ha este ott hagyod. Még spórolsz is egy csomó vizet. Ha ezt nem akarod, szerintem is vigyék be egy teli vödröt, de nem kell rögtön azt használni. Ha az utolsó feltöltés után elzárod a vizet a tartályhoz, egyszer még le tudod húzni zaj nélkül, csak reggel nyisd ki még pisilés előtt, mert nem tölti fel azonnal. Ha vödröt használsz, akkor sem kell az egészet ráönteni egyszerre.
febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
15%

Kiírsz egy cetlit a bejáratra:

Tisztelt lakók! Fel vagyok fázva, így sajnos éjszaka is használnom kell a WC-t. Kérem megértésüket, rajta vagyok, hogy meggyógyuljak.

febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
78%
Inkább azt írd ki, hogy akit zavar a WC lehúzása, annak szívesen begyűjtöm az éjszakai űrítésem taralmát és átadom neki, ha nem szeretné hogy lehúzzam.
febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
92%
Bár nem csinálnám meg, de poén lenne éjjel becsöngetni egyik másik szomszédhoz sorban, hogy nem szeretnéd zavarni őket a vécé lehúzásával de nálad már tele van a vécé, most bemennél inkább hozzájuk végezni a dolgodat. Ígéred nem fogod lehúzni utána, kezet se mosol. :)
febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
12%

Tudom itt gyk n mindenki bátor.

Az a baj 100 szomszéd között lehet MMA harcos is.

Vagy a szomszéd családtagjai közt.

febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
#25 Igazad van, ezért is írtam le, hogy én nem tenném meg. :)
febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Annyit esetleg megtehetsz, hogy az alsó/felső szomszédnak elmondod, hogy sajnálod, de ez remélhetőleg hamarosan elmúlik, így már nem tart sokáig, talán megértik.
febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Húgomek laktak olyan albiba ahol az alattuk lakó néni beszólt ha húgom este mosogatott meg fürdött :D mert neki trauma a víz csobogas este,mert egyszer beázott. És erről húgomek mit tehettek??



Húgom 22:00 körül ért haza munkából. Meg is mikor mosogasson és fürödjon le?


Ellett mondva a néninek,hogy szokja meg,mert csak 22 óra után tud fürdeni amikor haza ér. Akkor vacsorázik és igen elmosogat utána.


Egy darabig beszologatott nekik a néni,de aztán látta nem ér semmit.


De egy idő után már az is baj votl,hogy hugom mikor takarított,odébb lett húzva egy szék vagy vmi.


Sajnos amelyik szomszéd ilyen mindenbe beszologatos azt le kell szarni.


Tulaj nem járt wcre éjszaka? :D


Panelban lakok,de éjszaka lehuzzuk a wct. Én fel sem kelek rá ha bárki a családból lehúzza.



Alsó szomszédunk meg éjfélig szokott mosni :D sosem szóltunk miatta. Engem nem zavar.

febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!