Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti elköltöznétek albérletbe...

Ti elköltöznétek albérletbe ilyen anyagi helyzettel?

Figyelt kérdés
Van egy megbízható munkahelyem, ahol 250 ezres nettó bérem van, azonban ebből 80 ezret félreteszek minden hónapban lakásvásárlási célokra. Így mindössze 170 ezer Ft marad a zsebemben amiből gazdálkodni tudok. Jelenleg a szüleimmel élek, így félre tudok tenni ebből havonta kb. 120 ezret. Az viszont aggaszt, hogyha albérletbe mennék, akkor szinte semmi sem maradna plusz összeg gyanánt a 80 ezres megtakarításom mellett. 28 éves felnőtt ember vagyok, szívesen laknék ismét egyedül mint régebben, amikor külföldön éltem. Ahogy eddig az életben tapasztaltam, a nők 90%-a teljes mértékben elutasító az ilyen férfiakkal szemben, akik nem a szülőktől külön laknak. Mindez mégis megéri? Pénztelennek lenni hó végére a teljes függetlenség árán? Elsősorban nők válaszára lennék kíváncsi.

2018. máj. 28. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Melyik városban laksz?
2018. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocs, azt elfelejtettem írni hogy pécsi vagyok.
2018. máj. 28. 19:00
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Miért nők válaszára vagy kíváncsi? Most nem az anyagi helyzet a kérdés?
2018. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ott akkor érdemes saját lakást venni inkább.

Évente 2,5 milliót félre tudsz tenni, és 6 milliótól már vannak jó garzonok ott.

Én ezt választanám.

2018. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Most nagyon jó, fixkamatozású, kedvezményes lakáshitel konstrukciók vannak, vedd igénybe!

Köss hitelfedezeti biztosítást, akkor semmi baj nem érhet!

A megtakarításod az önrész, felveszel 5-6 milliót, 5-6 év alatt kifizeted.

Egy hónap alatt már a sajátodban lakhatsz, a hiteledet fizeted nem az albit és özönlenek a nők!:)

2018. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, már 3-4 millióért is van garzon Pécsett, most nézem. Szóval, mi a kérdés?:)
2018. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalatom az, hogy a nők a mamahotelben élő fiukákkal elutasítóak...

Egy saját egzisztenciával rendelkező, de szüleinél élő FÉRFIVAL semmi gond nincs... majd elköltözik összeköltözésnél...

2018. máj. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 29. 20:27
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként tényleg ezeket a 3-6 millióba kerülő lakásokat 80-ért lehet bérbe adni Pécsett?...

Felkeltetted a befektetési kedvemet.:)

Szóval ez tényleg korrekt infó, korrekt ár?

2018. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nyílván be is kell rendezni hozzá, aztán érdemesebb szobát kiadni diákoknak.

Nekem egy másfél szobás lakásom volt pécsett és 25 ért adtam ki a félszobát, de ez már 10-16 évvel ezelőtt volt... azóta eladtam

2018. máj. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!