Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti elköltöznétek albérletbe...

Ti elköltöznétek albérletbe ilyen anyagi helyzettel?

Figyelt kérdés
Van egy megbízható munkahelyem, ahol 250 ezres nettó bérem van, azonban ebből 80 ezret félreteszek minden hónapban lakásvásárlási célokra. Így mindössze 170 ezer Ft marad a zsebemben amiből gazdálkodni tudok. Jelenleg a szüleimmel élek, így félre tudok tenni ebből havonta kb. 120 ezret. Az viszont aggaszt, hogyha albérletbe mennék, akkor szinte semmi sem maradna plusz összeg gyanánt a 80 ezres megtakarításom mellett. 28 éves felnőtt ember vagyok, szívesen laknék ismét egyedül mint régebben, amikor külföldön éltem. Ahogy eddig az életben tapasztaltam, a nők 90%-a teljes mértékben elutasító az ilyen férfiakkal szemben, akik nem a szülőktől külön laknak. Mindez mégis megéri? Pénztelennek lenni hó végére a teljes függetlenség árán? Elsősorban nők válaszára lennék kíváncsi.

2018. máj. 28. 18:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátnőt akarsz, költözz el. Amint összeköltöztök, beszáll ő is a lakás költségeibe és megint tudsz félrerakni. Egyszerű.
2018. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt halkan jelzem, hogy Pécsett 6 millióért semmit nem adnak már, inkább 10 körül tessék gondolkodni.
2018. jún. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Engem az aggasztana kicsit, hogy így az anyukád mos, főz, takarít Rád, és engem is ez a sors várna? Ha valaki egyedül él, akkor meg kénytelen magára is takarítani, mosni, ez már önállóságot és a házimunka értékelését is hozza, nem pedig tőlem fog mindent elvárni.

Ha van saját lakás, akkor megnyugtatóbb a dolog, így nem kell attól félnem, hogy ha majd összeházasodunk, terhes leszek és megszületik majd a baba, akkor is még az anyósnál kell laknunk, jaj nem. Nem.

Azt javaslom én is, hogy a megtakarításodból hitellel vagy a nélkül vegyél saját lakást. Ha tudnak, segítsenek a szüleid, majd visszaadod nekik.

2019. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!