Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ezt most hogy oldjam meg?

Ezt most hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy leszakadt a redőnyöm a szobámba!Ha anya megtudja,kinyír engem! Már leengedtem teljesen,amikor elszakadt!Már amúgy is elvolt szakadva félig de még fel le lehetett húzni!Alig van pénzünk,és ezer százalék,hogy nem lesz arra,hogy megcsináltassuk! Nincs valami ötletek házilag,hogy lehetne megoldani? (nagyon vicces elhiszem,de ez most fontos lenne...köszi!)
2011. dec. 23. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha a kötél (gurtni) szakadt el ami mozgatja, akkor ne aggódj, olcsón meg tudjátok magatok is javítani, ha van otthon egy barkácsolni szerető férfi.
2011. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szilveszterkor egyetek sok lencsét, hátha gazdagok lesztek.

tudom, ez most bunkón hangzik, de tényleg kívánom nektek, hogy az anyagi helyzetetek megoldódjon:))

és ne csak nektek, hanem még nagyon de nagyon sok embernek!!!!

2011. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a szomszédom lennél rávethetnék egy pillantást!fényképezd le a problémát és megpróbálok segíteni vagy tegyél fel videót!

üdv!

2011. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Átmeneti megoldás: fogj 2 fát, vágd le kívánt hosszúságra, told vissza kézzel a redőnyt /ha szükséges akkor segíts rá a dobnál/ és állítsd be alá.

2011. dec. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod az sem mindegy, hogy külső tokos, vagy belső tokos,mert ha belső, akkor könnyebb a dolgod, de ha külső tokos és az emeletes a ház akkor nem ajánlom a csimpaszkodást. Inkább egy szakértő ismerős.
2011. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!