Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik típusú fúró csavarozót...

Melyik típusú fúró csavarozót ajánljátok leginkább, akkusat vagy vezetékest?

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 07:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ha arra jutottál, hogy mindegy, csak jó legyen, akkor vedd meg a legtartósabbnak tűnő 12-14V-osat, aztán akku helyett autóakkutöltőről is tudod használni, ha ráhekkeled a kábelt az egyik akku holttestén keresztül. :) Vagy akár használtan egy "elárvult" ugyanilyet, amit megvettek, aztán csak hagyták pusztulni az akksit, és már csak az eladás maradt racionális döntés (számukra).
2019. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
48%
Én már leszoktam az akkus gépekről. Ha van hálózati áram csak vezetékes vagy levegős cuccokat használok. Olcsóbbak, kisebbek, könnyebbek és nem utolsó sorban környezetkímélőbbek. Ha csak néhány csavart kell kivennem, sima kéziszerszámokkal megoldom, ha pedig egy autót szerelek, akkor tökéletesek a hálózati/levegős gépek. Fúrni meg egyértelműen a vezetékesek a jobbak. Szerintem.
2019. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Én beruháztam 3 éve egy 12V-os Bosch GSR kisgépre. Jó!

Nyilván nem ezzel fúrom az 50x50-es szögvasat és hajtom a 250-es szerkezetépítő csavart, de osb-k, lécek, deszkák, gipszkarton, alumínium lemezhez nem kell több. Az átlagos ház körüli munkák 80-90%-ra elég. Jobban belegondolva ez a legtöbbet használt szerszámom, mert csak felkapom koffert és viszem. Nem kell a hosszabbítóval nyűglődni. Főleg létrán és a kert végében nagy áldás az aksis gép.

2019. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
barkács B&D 36 ezer volt? 40-ért van kb bármi, Milwaukee, DeWalt, Original Flex, Bosch Professional.....
2019. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 bamboochatheone ***** válasza:
Ha elég egy egyszerűbb típus a ház körüli munkákra, akkor most csütörtöktől lesz a LIDL-ben 10.000 Ft-ért 12 voltos nyélakksis akkus fúró, 3 év garanciával.
2019. jan. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

#14: jah, a mostani ára már ennek is 25e körül lenne. De pár éve még annyi volt.

A 40e-ért kapható általad sorolt márkák meg akkumulátor nélkül kerülnek annyiba. Nekem volt a csomagban 2db (ha utólag kellett volna megvennem őket, csak a 2 akksi lett volna 24e). Nyilvám mostmár az újabb modellekből válogatnék, de akkor épp az volt jó ár/érték arányban. Nekem megérte és "visszahozta az árát" sokszorosan. Őszintén szólva én sem bíztam benne, hogy ilyen jól fogja bírni.

De mindenki döntsön az igényei és lehetőségei szerint. Csak azért írtam, hátha az értékelésem segít a kérdezőnek...

2019. jan. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 kreténpali ***** válasza:
Úgy látom egy érvet még nem említettek. Legtöbb aksison lehet nyomatékot állítani, így csavarozáshoz is használható.
2019. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Minden csavarbehajtón van nyomatékhatároló. Azon a három-négy vezetékes típuson is, amivel találkoztam. Amin nincs, az fúró, esetleg gipszkarton csavarozó.
2019. jan. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

14 vagyok


nem-nem két aksival koferrel, töltővel, 10-12 voltos, 1,5-2 amperes 30-40 Nm komoly gépeket lehet kapni 35-40 ezer között

2019. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

megint 14


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


na jó a milwaukee 45 ezer, de láttam már akciósabban is, vagy ha nem, ez a márka talán megér ennyi pluszt

2019. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!