Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik típusú fúró csavarozót...

Melyik típusú fúró csavarozót ajánljátok leginkább, akkusat vagy vezetékest?

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 07:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

@14: jó bolt, elmentem a linkjét kösz! én csak árukeresőt néztem, az első linkeket megnézve mind akksi nélkül volt.

Visszakerestem mikor vettem: több mint két éve - akkoriban ezek a gépek még nem outletben mentek.

Akksiban egyébként a Wh-t érdemesebb nézni. Egy 18V-os 1,5Ah-s gép sokkal tovább bírja, mint egy 10,8V-os 2Ah-s. Szóval a belinkeltekből nekem csak a Hitachi maradt fenn a szűrőn.

2019. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

[link]


és ez?


14 vagyok


amúgy nem az ampertől függ az időben használhatóság? a volt a teljesítménnyel van összefüggésben?


és egy 12 voltos milwaukee nem ver le egy 18-as hitachit?

2019. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

itt egy jó leírás, ami elmagyarázza a Wh vs. Ah megközelítést:

[link]


A linkelt a legkisebb kapacitású akksival is 27Wh, szóval az már nálam is ok :) Azt viszont nem értem miért van 3 kapacitás felsorolva, nekem nem úgy tűnik, hogy lehet választani. Egyébként nem ismerem a márkát.

2019. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

A kínai gépek kapacitás értékeit (meg úgy minden adatát) érdemes fenntartással kezelni. Jó ha a felét tudják.

A "drága" gépek szerencsére nem a rajtuk lévő logó miatt kerülnek annyiba, hanem mert tudják, amit ráírtak.

2019. jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Mértünk 900w-os fúrógépet. Kapásból csak 700w-ot vett fel terhelésen. Gondolhatod mi marad abból a fúrószáron a milimétereket kottyanó gagyi hajtóművel. A fele kb.

Szóval a piacos kategória messzire kerülendő

2019. jan. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Kényelmes az akkus de ritkább használat esetén szerintem jobb a vezetékes.Nekem két akkus mellé most lesz majd vezetékes. Ezekkel szemezek:

[link]

[link]

Otthoni használatra, ahol nem a termelékenység/gyorsaság a fontos akár jobb választás is lehet.

2019. jan. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Lidl-s Parkside-t

Több félét is árulnak,erősebbet,gyengébet,ütvefúrót,stb... Csak ki kell fogni egy jó akciót, 3 év garancia van mindre,és az árazásuk is elég jó.

Nekem egy akkus 20v ütvefúróm van,nagyon erős,(nem lehet lefogni).

Nekem bevált.

2019. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

parkside 18-as 65 Nm-es még van itt-ott jó gépnek tűnik, de nagyon hangos, visít, valaki az aldis Workzone-t dícsérte


-nem is tudtam hogy van még létjogosultsága a vezetékes behajtóknak. mert ugye ma már olcsón kapni márkás fúró-ütvefúrót 500 wattos 10-20 között szinte bármi milwaukee dewalt makita stb ipari minőség, és ezek már mind ford. szabályozósak

2019. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!