Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van büdös szomszédod? Mi...

Van büdös szomszédod? Mi állandóan szagoljuk az alattunk lakó banya cigifüstjét, a bundáskenyerét, a szúnyogriasztós füstölőjét, amit a lakásban éget és a kosz szagot, ami árad ki a lakásából.

Figyelt kérdés
Legszívesebben hoznék olyan törvényt, hogy ne lehessen pl. nyitott ablaknál cigizni. Most is ugye baromi meleg van, de nem tudok ablakot nyitni, mert jön be a füst, most rántott hús készül.
2010. júl. 12. 23:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%

Panelba hozzánk is bejön a cigifüst. Sőt, az erkélyre nem is lehet teregetni pl. mert lehamuzzák fentről. Az étel szag még nem is zavarna, de a cigi...

Mondjuk a folyamatos fúrás-faragás, ordibálás idegesítőbb.

2010. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
57%

23:57: ha ennyire zavar téged hogy gazdaságos módon felhasználja a bontott tégláit, akkor vegyél újat!!

A szomszédod!

2010. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
46%
Kérem, aki finnyás, költözzön családi házba (ha Úr). És lepontohattok, ez a fétisem :D Engem meg a prűd fenti szomszéd b*sz fel, mikor egy ajtócsapásra (figyelem, huzat!), leszaladgál (péntek délután 2-kor), hogy Ő aludna. Jobb dolga sincsen, mint velünk foglalkozni. :D Nekem van jobb dolgom. :D
2010. júl. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Más a huzat, meg más az, hogy panelban éjjel-nappal (reggel hattól este 10ig) kopácsol, fúr, farag. Majd reggel vinnyog, üvöltözik (felnőtt férfi), és ordít.
2010. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
55%
00:11 Engem az se érdekel, ha a mellettünk lévő lakásban szeretkeznek. Kérem! Azt is kell valamikor, hadd csinálják, mi is szoktuk! :D Jah, és én már csak ilyen kis toleráns vagyok... :)
2010. júl. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
00:10 nem tudtad volna magadban tartani?
2010. júl. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy "csak" huzat, de van, hogy egy délután 3-szor jön és csenget az idióta...
2010. júl. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Akkor meg meg kell mondani, hogy ne zaklasson!! Az is épp olyan idegesítő, mint a csapódás. Én ha nagyon ideges vagyok már, max felkopogok, abból is ért.
2010. júl. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez az átka sajnos a társasházi lakásoknak. Gondoljatok bele, egy kis "dobozba" ennyi ember összezsúfolva él, kénytelenek vagyunk egymás bűzét, zaját, hülyeségeit tűrni. Ez szerintem testileg-lelkileg egészségtelen, egy embernek nagyobb élettérre lenne szüksége. Én is társasházban lakom szörnyű szomszédokkal és gyűlölöm, undorom az egésztől. Szörnyű hogy hiába csukod be magad mögött a lakásod ajtaját nem tudsz megszabadulni a szomszédoktól. Nagyon-nagyon szeretnék kertes házba költözni már a gyerekek miatt is de anyagilag nincs erre lehetőségünk és lehet hogy soha nem is lesz. Elkeserítő...
2010. júl. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
64%

Dobálj le híg fost az erkélyére!

Vagy egy ilyen madzagos trükkös hintával hajítds be az ablakán, hátha a kajába landol.

2010. júl. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!