Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van büdös szomszédod? Mi...

Van büdös szomszédod? Mi állandóan szagoljuk az alattunk lakó banya cigifüstjét, a bundáskenyerét, a szúnyogriasztós füstölőjét, amit a lakásban éget és a kosz szagot, ami árad ki a lakásából.

Figyelt kérdés
Legszívesebben hoznék olyan törvényt, hogy ne lehessen pl. nyitott ablaknál cigizni. Most is ugye baromi meleg van, de nem tudok ablakot nyitni, mert jön be a füst, most rántott hús készül.
2010. júl. 12. 23:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
82%

ezeket olvasva szinte kezdek hálát adni az égnek a szomszédjaim miatt.

nálunk csak bolondok az öregasszonyok, fasságokat kérdeznek, ha összefutok velük a lépcsőházban, cseszegetnek, ha nem viszem el a palackjaimat a szelektívbe, ha kiteszem a közös tárolóba a cuccaimat, stb.

de legalább nem xarnak, hugyoznak, füstölnek az arcomba. ez is valami.

engem spec csak akkor zavar a sült hús illata, ha épp nagyon éhes vagyok, és nincs pénzem kajára.

2010. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Kertes ház, a második szomszéd egész nyáron, minden nap, reggeltől estig éget valamit. Hogy mit? Fogalmam sincs. De néha át tudnék menni és máglyán elégetni, olyan dühös vagyok rá. Pl. ha hajnalban arra ébredek, hogy tódul be a bűz, vagy este, amikor végre ki lehet szellőztetni a meleget, és egyből füstszag lesz... borzasztó.
2010. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Én most költöztem egy olyan lakásba, ahol az alattunk élő öregasszony bekonzerválja magát légfrissítővel de olyan szinten, hogy bármikor ablakot nyitunk, csak ezt lehet érezni! Múltkor esett az eső, mondom jöjjön be egy kis friss esőillat, mi jött be? A nyomorult légfrissítő ki tudja hogy milyen pancs keverék illatai. Ha elmegyünk az ajtaja előtt akkor is kicsap a bűze. Állítólag tiszta a néni, de nem hiszem el, mert aki ennyi szagosítót használ, ott valami nem stimmel! Állandóan nyitva van nála az ablak, nem tudunk elmenekülni a szagtól, mert ahova az ő ablaka néz oda a miénk, és nem, nem én vagyok a hisztis mert sok lakásban éltem már de ez mindennél több, elviselhetetlen! Nem akarom az ő vegyszereit szagolni az én lakásomban. Amikor főzök, kicsit kiengedném a forró párát és mit engedek be? A nyomorult légfrissítőit. Lementem már hozzá de nem nyit ajtót sosem. :( Tanácstalan vagyok. :(
2016. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!