Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lőhetünk kábítólövedéket/altat...

Lőhetünk kábítólövedéket/altatót az indokolatlan birtokháborító testébe, aki a kertünkbe/házunkba betört? Akár nappal is, de főleg inkább este? (Nyilván ez senkire nem vonatkozik, akit a család maga engedett be (családtag/barát) csak a gazemberekre.)

Figyelt kérdés
Úgy tudom este (bár ebben nem vagyok biztos) legrosszabb esetben, akár meg is ölhetjük az aljas gazembereket, ha olyan eldurvult helyzetbe kerülünk, ekkor a bíróság nem ítéli el azt aki védte a családját, vagy önmagát, de én ilyen durva eszközök helyett csupán csak elkábítanám azt, akinek soha semmilyen körülmények között semmi keresnivalója sincs a telkünkön belül. Lehet ezt? Vagy már ezt sem?

2020. szept. 2. 23:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Semmit nem tehetsz.

Mit nem értesz ezen?

A te véleményed minden bíró leszarja, előtte te és a vádlott egyenlő eséllyel bír.

2020. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hülyeséget beszélsz, ráadásul nem is kellett volna beleszólnod, hiszen nem neked írtam amit írtam.


Ott áll az, amit nyolcas, vagy kilences írt, őt idéztem az ELŐTTED írónak:



"Próbálkozz valaki olyannál, aki járatos a jogban, hogy mit, mikor, és mennyire lehet, mi a jogos és mi nem."


Ha majd válaszol rá (amit tőle kérdeztem) válaszol, ha nem nekem kell keresnem egy ilyen szakembert.

Pont.

2020. szept. 3. 17:29
 13/15 anonim ***** válasza:
Idióta vagy.
2020. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha megtámad, akkor bármivel védekezhetsz, de birtokháborításért, nem bánthatod.
2020. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nem lőhetel rá,mert ha szív-allergiás meg is ölheted.

És amúgy se löhetel rá,mert magyar törvények vannak.

Meg gondolkozzál már el,nem amerikában vagyunk hogy aki bejön akkor puff,lelőjük.

Amúgy ha ilyen csökönyös vagy,de azért is b...odjon meg aki bejön a házad terülétére,és lelövöd,és esetleg meghal,akkor beszopod.

2020. szept. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!