Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Másnál is ez a szokás?

Másnál is ez a szokás?

Figyelt kérdés

Apukámnál van egy olyan "szabály", ha nagy wc-re megyünk, tegyük 1-2 kocka wc papírt a wc-be és arra kakiljunk, hogy ne maradjon sz_ros a wc csésze. Na de pont erre van a wc kefe, nem??? És ott a wc kefe a wc mellett, akkor minek papírt tenni alá? Ő se tudja megmagyarázni, de kiskorunktól fogva ez a szabály volt, ha mentünk hozzá, és a mai napig megkérdezi, hogy nagydolgot mész intézni? Akkor tegyél papírt alulra! De én nem látom semmi értelmét ennek, mert pont ezért van a kefe. Otthon ez nem szokás nálunk, de anyu azt mondta, ha ott ez van, akkor tartsam be.

Másnál is van ilyen szokás? Van ennek értelme?


2021. márc. 31. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Semmi értelme. De amúgy se tudja ellenőrizni (remélhetőleg)
2021. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 alletta ***** válasza:
74%

van értelme, pazarlod a wc papírt.:)

még nem hallottam ilyenről.

vihar a biliben.

2021. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem egyszerűbb ezcmint a kefe? Aztqn még a kef3t is fertőtleníteni kell....
2021. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

#1 vagyok

És a barátnője/te (nem írtad hogy milyen nemű vagy) akkor menstruációnál is ezt a módszert kell alkalmazni vagy az nem baj ha véres lesz a wc csak ha szaros?

2021. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem szabály, de mi is így szoktuk. Könyebb takarítani. Nem egy nagy élmény a xart kefelgetni
2021. márc. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
51%
Egyebkent azt hittem h csak en csinalom igy.
2021. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

De jó ötlet, köszi. Én is bevezetem itthon :-D

Kérdező, a szaros kefét te szoktad takarítani? Ha igen, akkor ne tegyél papírt vécébe, használd bátran.

2021. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%

Mi 2 lap szórólapot dobunk bele előtte, lidl, penny, mindegy, nem pont emiatt, de én akárhogy helyezkedem, enélkül mindig visszafröccsen a nemi szervembe a szennyvíz.

Wc papírt kicsit pazarlásnak gondolom erre, ezért az újságpapír tökéletes.


A wc kefe nem erre való, tudom sokaknál igen, viszont tisztítószer nélkül csak a szart nyársalják fel vele, azért olyan rohadt büdös egyeseknél a budi, mert mint aki jól végezte dolgát, visszateszik a szaros kefét a helyére, had bűzölögjön tovább, s persze azt hiszik, náluk a megtisztább a csésze, ami igaz is, csak a kefe penetrál.

2021. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Én is így szoktam bár nem "szabály". Valóban arra van a kefe, de a szaros kefét nem egy nagy élmény tisztítani, gondolom nálatok ez nem a te dolgod. Az a 2 kocka papír nem nagy pazarlás a kefefertőtlenítéshez elhasznált tisztítószer és víz mennyiségéhez képest...
2021. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Én azért teszek bele hogy ne kapjam meg Poszeidon csókját azaz ne fröccsenjen fel a víz...
2021. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!