Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Más is spórol így a wc papírral?

Más is spórol így a wc papírral?

Figyelt kérdés
Eléggé megdrágult a wc papír, és én úgy spórolok, hogy itthon kakálás után csak épphogy megtörlöm ott, aztan bepattanok a zuhany alá, és megmosom, mintha lenne bidénk. Azóta jóval kevesebb papír fogy, kár, hogy ne jutott előbb eszembe. Sokkal tisztábbnak is érzem magam így

2022. dec. 1. 15:16
1 2 3 4 5 6
 11/57 NTBS ***** válasza:
87%
Nem. És nem is akarok.
2022. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 mindentudó99 ***** válasza:
75%
Meg nem biztos hogy túl higiénikus a zuhany tálcába mosni a Sz😁Rt.
2022. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
87%

Én ezt eddig is így csináltam már vagy 10 éve. A wc-n megtörlöm maximum 3-szor kettőbe hajtott papírral (összesen 6 papírszeletet használok el), majd amúgy is megyek a kádhoz odaülni és megmosom a seggem úgy, hogy odaülök a kád szélére letolt nadrággal és a fenekem "belelóg" én pedig a zuhannyal előbb bevizezem, majd szappannal/tusfürdővel megmosom, majd öblítés és utána törölközővel megtörölközöm. Nekem ez a normális.


Nem spórolás miatt csinálom, hanem mert úgy érzem hiába törölném meg 1000 papírral, akkor is valamennyire szaros maradna, ott maradnak a baktériumok. Így pl. nem is viszket. És igen tudom ezt csak otthon lehet eljátszani, de én amúgy mindig reggel szoktam szarni menni ébredés után, tehát 10-ből 9-szer otthon szarok általában és meg tudom csinálni.

2022. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
62%
én tejet használok , 1 liter 30 napra elegendő
2022. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
46%
13: van erre egyszerűbb és gyorsabb (olcsóbb) megoldás: Nedves wc-papír. Vagy babapopsitörlő. Mindig kéznél van, akár munkahelyen is...
2022. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%
Én a munkahelyemen mindenkit megkérek, hogy a használt papírt gyűjtse nekem, mert a másik oldala még tiszta.
2022. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
78%
15. Köszi! Igen, ezt egy volt csajom is ajánlotta már. Még nem vettem rá magam a kipróbálására, de felírom magamnak, aztán legközelebb veszek és kipróbálom. Gondolom elég, ha csak az utolsó törlésnél használok el egy darabot belőle, előtte pedig simával törlöm.
2022. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
88%
17: persze, ez alap.... Amikor már tiszta az utolsó száraz papír, akkor jön a nedves. Ebből elég egy is általában.
2022. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
75%

Ha bíg volt, én sokszor a nedvessel is csak kenem.


Csak a kimosás segít nekem is.

2022. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
100%

En regebben mindig a munkahelyemen mentem el wc-re igy sporoltam a wc papirral :D

A mostani munkahelyemen nem mindig adottak a korulmenyek es nem akarok a toi-toi wc-n uldogelni, foleg nem telen.

2022. dec. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!