Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Más is spórol így a wc papírral?

Más is spórol így a wc papírral?

Figyelt kérdés
Eléggé megdrágult a wc papír, és én úgy spórolok, hogy itthon kakálás után csak épphogy megtörlöm ott, aztan bepattanok a zuhany alá, és megmosom, mintha lenne bidénk. Azóta jóval kevesebb papír fogy, kár, hogy ne jutott előbb eszembe. Sokkal tisztábbnak is érzem magam így

2022. dec. 1. 15:16
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy spórolok, hogy miután kitöröltem megfordítom és a tiszta felével is kitörlöm. Így fele annyi papír kell.
2023. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
74%
A Feher tangas vagyok. Koszi a hozzaszolast.
2023. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
87%

@49: nem lesz olyan a kezem a nedves törléskor, mivel előtte a nagy részét letöröltem sima wc papírral. Ha annyira hm izé, szaftos a cucc vagy vékony anyagú a törlőkendő, akkor félbe kell hajtani, így dupla olyan vastag lesz és akkor biztos nem lesz ilyen probléma.


A barna törcsi és tanga témához, szerintem nem ártana egy orvosi vizsgálat, ha valóban alapos mosakodás után is jelentkezik ez a probléma, akkor ott valami szivárgás lesz. Nekem egyszer végbélrepedés után volt ilyen, pár hét után szerencsére helyrejött. Nézesd meg.

2023. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%
49-es vagyok. Igen, voltam tavaly vizsgalaton, 80 centire bedugtak azt a csovet, kamerat, de semmi bajom. Amugy be is szoktam kakalni, pisilni kicsit. Azert mentem orvoshoz.
2023. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%
en sosem szerettem a tangat amikor fiatalabb voltam akkor sem viseltem. nagyon sexis es akkoriban meg nyugodtan mutogathattam volna a popsimat benne, de egy proba utan ugy viszkettem es allandoan huzogattam ki a fenekembol a tangat hogy feladtam a dolgot teljesen. rengeteg mas nagyon sexis csinos fehernemu van , a tangas valaszolo probaljon ki mas fajtakat is, hidd el nemcsak a tangaban ervenyesul a szep popsi. egyebkent ha kifejezetten olyan randira messz ahol ugy gondolod szeretned ebben megmutatni magad nincs vele semmi gond de pl. edzesre kifejezetten nem praktikus.
2023. febr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
100%
Koszi.
2023. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Nagyon jokat rohogtem! Szros tanga, masik mosodokagylojaban lemosni a szros segged:D hatalmas;D
2023. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!