Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Más is spórol így a wc papírral?

Más is spórol így a wc papírral?

Figyelt kérdés
Eléggé megdrágult a wc papír, és én úgy spórolok, hogy itthon kakálás után csak épphogy megtörlöm ott, aztan bepattanok a zuhany alá, és megmosom, mintha lenne bidénk. Azóta jóval kevesebb papír fogy, kár, hogy ne jutott előbb eszembe. Sokkal tisztábbnak is érzem magam így

2022. dec. 1. 15:16
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
51%
Úristen, szóval eddig kakás tangában mászkáltál? Jézus, elképesztő, hogy van ilyen. Osztom ez előttem szóló véleményét, ha pasi lennék, asszem semmi nem tudna annyira lelombozni, mint egy frissen levetett szaros tanga 😨
2023. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:
De akkor mondjátok el légyszi, hogy s*ggzuhany nélkül hogy oldjátok meg, hogy ne legyen folt a tangán, mikor ugye az bevág és mozgás közben dörzsölődik a s*gglyukhoz? Én nem vagyok igénytelen, és rendesen megtöröltem minden alkalommal, ezt nem úgy kell elképzelni, hogy full szaros lett, hanem gondolom a dörzsölődés és a megmosás hiánya miatt egy kis sz*r rákerült a tangára. Randi meg a párommal való találkozás előtt lezuhanyzom, tehát ez nem történhet meg, de munkahelyen elmegyek wcre, hiába törlöm, sose lesz 100%-ban tiszta.
2023. jan. 10. 12:54
 43/57 anonim ***** válasza:
86%
Törlőkendővel, ha nincs lehetőség megmosni. Ha van a táskádban egy kis csomag arra az eshetőségre, ha nem otthon intézed a nagydolgot, máris nem lesz vonalkódos a bugyi 😃 1 elég a sima wc papír használat után, így szerintem nem akkora luxus azért...
2023. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
74%
S a férfiak hogy oldják meg? Mert nekik nincs táskájuk.
2023. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
75%

Hát, én férfiként ki szoktam törölni rendesen papírral.

Széthúzom, aztán a lyuk külsejébe is betörölök, annyira, amennyire a gatya be tud csípődni. (Meg a tanga be tudna, ha azt hordanék...)

Ehhez persze rendes papír kell, nem azok a vastag kartonok, mint amiket a nők szeretnek mostanában, pncitörléshez. Ilyennel elég kínos rendesen törölni. (Viszont a vékonyabb papírt duplára lehet hajtani, egy lucskosabb női berendezés megtörléséhez, szóval én azt mindenképpen hasznosabbnak tartom.)

2023. jan. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
42%
@44: Van egyenként csomagolt törlőkendő is, ami simán elfér zsebben.
2023. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
42%
Telefon, pénztárca?
2023. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%

Erről még senki nem írt:

1. nekem nagy wc utan nagyon -nagyon alapos szappanos mosakodas utan is neha barna lesz a torulkozo!

Na, az hogy lehet??

2. ha mikroszalas feher tangat viselek, hatul mindig barna lesz! De foleg sportolas utan, ugy, hogy nem is voltam wc-n! Illetve megmosakodtam utolso nagy wc utan. Az hogy lehet? Es csak a mikroszalas, vekony anyagu tanga.

2023. febr. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
25%

Elozo vagyok.

Ti hogy torlitek meg magatokat nedves torlokendovel? Az tisztara atazik azonnal, es kakas lesz az ember keze! Ugy veszed fel a nadragod olyan kezzel,es ugy mesz ki kezet mosni? Nyilvanos mosdokban.

Ezt se ertettem soha.

2023. febr. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:

48-as fehér tangás válaszolónak:


Végre valaki, aki nem kezdi el játszani az eszét, hogy fúúúj bzdmeg egy nőnek ha szaros lesz a tangája az mekkora egy igénytelen állat! Ez nem igénytelenség, nekem ne mondja senki, hogy az, aki csak papírral törli meg a s*ggét, aztán egész nap lényegében sz*ros s*ggel mászkál, hogy nem lesz a tangája is olyan...Na de lényeg, én azt gondolom, hogy hiába mosod meg, ahogy egész nap, főleg edzés közben mocorogsz, az a kaka, ami a bejárat után van, "kimozog", és ugye a fehér tangán aztán minden meglátszik, és azonnal összepiszkolódik, ahogy a tanga dörzsölődik. A vékony anyagú meg szerintem jobban bevág, mint a vastagabb, tehát jobban hozzáér a s*gglyukhoz.

Megoldás: ne használj fehér, vékony anyagú tangát egész napra, vagy olyan napokon, ha edzeni mész. :D

2023. febr. 7. 15:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!