Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Más is spórol így a wc papírral?

Más is spórol így a wc papírral?

Figyelt kérdés
Eléggé megdrágult a wc papír, és én úgy spórolok, hogy itthon kakálás után csak épphogy megtörlöm ott, aztan bepattanok a zuhany alá, és megmosom, mintha lenne bidénk. Azóta jóval kevesebb papír fogy, kár, hogy ne jutott előbb eszembe. Sokkal tisztábbnak is érzem magam így

2022. dec. 1. 15:16
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

Szarás alatt elolvasom az újságot, és ha kell még wc papír, akkor jöhet az újság. Nem kell ezt túl matekozni.

A volt tanárom a mai napig így csinálja.

2022. dec. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
95%

#31: ismered ezt a régesrégi viccet? :-D


"A tanárnő kérdi a gyerekeket az iskolában.

- Na, gyerekek, ki tud mondani egy mondatot, amiben benne van a "valószínű" szó? Petike?

- Öreganyám újságpapírral a hóna alatt a kert vége felé sétál...

- Na de Petike, ebbe hol van a "valószínű" szó?

- Valószínű, hogy szarni fog, mert olvasni azt nem tud!"

2022. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
59%

Gyerekkorom óta alig használok WC-papírt, mert mosom. Kb. kétszer törlöm papírral, a nagyját leviszi, aztán megyek mosni a fenekem.


Gyerekkoromban inkább melegvízzel, az utóbbi időben hideggel, mert nem zavar, nem jéghideg a panelházban a csapvíz. Szappannal mosom persze, aztán leöblítem, dörzsölöm vízzel, majd egy külön erre tartott kis méretű törölközővel törlöm a már tisztára mosott seggemet, így lényegében egy mini zuhanyzást végzek a fenekemen.

Az egész kb. fél percbe kerül és szerintem kevesebb, mint 2 liter vizet pancsolok el vele.

Utána szappanos kézmosás.


Akárki akármit mond, olcsóbb, mint egy csomó WC-papírral félig kitörölni, majd félig szaros seggel mászkálni egész nap.

De én nem spórolásból szoktam erre rá, hanem mert ezt tartom tiszta megoldásnak, gyerekkorom óta ezt szoktam meg.


Ázsiában, Indiában, Thaiföldön, Vietnámban, Japánban, mohamedán országokban mossák a valagukat az emberek. Nem véletlenül.


Ha nem otthon szarok, akkor egy kis ásványvizes palackból öntöm a vizet hátulról és úgy mosom meg. Vagy ha zárható a mosdó, akkor esetleg a mosdókagyló szélére felteszem a seggem és lemosom a csap alatt. Nem lesz szaros a mosdó, lemegy a lefolyón.


Pisilés után kézmosás közben a cerkát is elmosom a csap alatt, nem szappannal, csak vízzel, mert így nem kell hugyos farokkal létezni egész nap.


Az eddigi barátnőimet mind rászoktattam a szarás, hugyozás után mosakodjanak. Főleg menstruáció idején amúgy is kellene minden nőnek mosakodni naponta többször, de sajnos a magyar nőknél ez sem alap.

2022. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
85%
Fu azért én nem díjaznám, ha nálam a mosdókagylóba mosnád bele a szaros segged és a hugyos bréd. Nem lenne egyszerűbb és kevésbé gusztustalan akkor már a nedves törlőkendő ilyen helyzetekben?
2022. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
65%

#34

33-as vagyok.

A nedves törlőkendő egy álmegoldás, minimálisan jobb, mint a WC-papírozás. Közelébe nem ér az eredmény a valódi mosakodásnak.

Normál zuhanyzás helyett se csak letörlöm testemet egy nedves törölközővel, hanem rendesen letusolok. Nem 10 percig folyatom magamra a vizet, hanem célirányosan szappanozva, öblítve kb. 2-3 perc alatt letusolok, majd megszárítkozom.

Ugyanezt szarás, hugyozás után megteszem kicsiben, az adott testrészemen.

Ha nálad mosom a csapba a brémet vagy a seggem, azt sose tudod meg, mert nem kötöm az orrodra. Semmi nyoma nem marad. Ha nálad tusolok, akkor is belemosom a se9gemről, farkamról a szappanos lét a kádadba.


A nedves törlőkendőt hova dobjam? Ha elhúzom a WC-n, el fogja dugítani, mert hiába írják rá, hogy "flushable wipe", tehát lehúzható a budin, a vízvezeték szerelők szerint tilos lehúzni a WC-n. Másik az anyagi oldala, a sima csapvízből fogasztok seggmosásnál 2, vagy nagyon pancsolva 3 litert kézmosással együtt. Egy filléreket jelent, évente pár száz forintnyi csapvizet használok erre a célra. Egyszerűen nincs olcsóbb megoldás a mosakodásnál. Víz mindig van a fürdőszobában, sose fogy ki, WC papír kifogyhat, el kell érte menni boltba, manapság már drága is. Nem véletlen, hogy szinte mindenütt Ázsiában, mohemedán országokban, Olaszországban, Finnországban, Argentínában, Venezuelában is mossák a se9güket az emberek.


Én nem vagyok hajlandó vonalkódot húzni az alsóandrágomba, amikor van tisztább megoldás.


Bevallom, hogy gyakran a mosdókagylóba hugyozok, mert az kényelmesebb, pont csípőmagasságban van, nem fröcsköl szerteszét a pisi, mint amikor állva a WC-kagylóba vizelek. És egyből engedem rá vizet, mosom a fäszomat. El se hinnéd, hogy a férfiak milyen nagy százaléka hugyozik a mosdókagylóba.


Ja és én ezzel a szexpartnereimet is megtisztelem, nem hugyos farkamat tolom a szájukba, nem szärcsimbókos se9gemet és pállott heréimet nyaldossák. Mert nálam nem annyi a szex, hogy bedugom a hüvelybe és mozgok ki-be.

Pont ezért elvárom a parnernőimtől is, hogy mosakodjanak, mert én is mindenféle módon kényeztetem őket.


Néhány szó fennakadt a trágárságszűrőn, ezért írtam kissé furcsán a se9g, fäsz, szär szavakat.

2022. dec. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudnám meg oké... Ennyi erővel mondhatnám, hogy én meg a tányérodba sz@rok aztán elöblítem, sose tudod meg 😃 szóval akkor az is oké?

A törlőkendőt nem a mosakodás alternatívájaként gondoltam, hanem ha nincs lehetőség kulturált körülmények közt megmosni (értsd zuhany, kád, esetleg bidé), hogy ne keljen az ürülékedet belemosnod oda, ahol más pl fogat mos...

A törlőkendőkből van olyan, ami rendesen lebomlik, nyugodtan lehúzhatod. Ha nem olyan van, akkor pedig a wc melletti szemetesbe dobjuk.

A szex dologhoz meg, nekem alap, hogy előtte tisztálkodunk. Jah így nem jön szóba a hirtelen gyorsmenet a szórakozóhely klotyójában, de az nem csak emiatt nem az én stílusom...

2022. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
70%

A fogadat nem a mosdókagylóban mosod, hanem a szádban. A mosdókagylóba köpöd a szádból a nyállal kevert fogkrémet, lemosod, lefolyik.


A tányérra szarást nem értem hogy jön ide, semmi köze a tisztálkodáshoz. Tányérra szarni extrém bunkóság, felesleges. A mosdókagylóból nem eszel, nem nyalod ki, meg se érinted puszta kézzel a belsejét, nem evésre van kitalálva, eleve a koszos kezeidet mosod bele meg beleköpsz fogmosásnál.


Ismétlem, a fogaidat a mosdó felett mosod, a szádban, nem a kagylóban.


Törlőkendőből a flushable wipe-ot se szabad lehúzni a wc-n. Ezt bármelyik vízvezetékszerelő megmondja. Ráírják, hogy lebomlik, de valójában nem igazán. Nekem amúgy mindegy, te fizeted a saját vízvezetéked javítását.


Fürdőszobában civilizált helyen mindig van víz, ezért aztán nem ördögtől való dolog ott vízzel lemosni szart a seggedről. Ha előtte két lap WC-papírral letörlöd, akkor nem lesznek szardarabok a mosdókagylóban. De amúgy is minden lefolyik, a szar tényleg lebomlik.

De hogy teljesen megnyugodj, megígérem, hogy nálad nem fogok tojni.

2022. dec. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
87%
egyik masik hozzaszolason visitva rohogtem a gep elott, nehanyat a ferjemnek is felolvastam,fantasztikus volt. de a vicc mellett tenyleg sok normalis erv is elhangzott hogy hogyan tartsuk magunkat tisztan.
2023. jan. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:

Több, mint 1 hónapos a kérdés, és kb 1,5 hónapnyi tapasztalatom van ezzel. A tapasztaltabb s*ggmosóktól kapott hozzászólások alapján fejlesztettem a technikámat, és már hideg vízzel mosom, hogy ne drágítsa a műveletet a meleg víz használata. Ennyit ki lehet bírni + elvileg narancsbőr ellen is jó a hideg víz, feszesíti a bőrt.

Sokkal kevesebb papír fogy, de ami fontosabb, az a tisztaság érzése. Utólag nem értem hogyan nem jutott eszembe előbb, mert ha csomó papírt használva is töröltem meg magam, akkor is a tanga ahogy bevág mindig kicsit kakás lett, szóval nem tudod magad full tisztára törölni. A nedves törlőkendő drága és a WCbe azt hiszem nem is lehet beledobni, szóval ez egyből felejtős.

2023. jan. 9. 13:44
 40/57 anonim ***** válasza:
70%
hat nem mondom, ha pasi lennek es meglatnek egy szaros tangat, elmenne a kedvem a notol is meg a tanga latvanyatol is.
2023. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!