Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen tömegközlekedéstől...

Milyen tömegközlekedéstől forgalmas főutak mellett lakni, mennyire zajos? Különösen a budai Margit-körút érdekelne.

Figyelt kérdés

dec. 18. 11:33
 1/7 anonim válasza:
100%

Mi vidéken lakunk, de főút és vonat is közlekedik mellettünk. Ha minden ajtó és ablak csukva van, akkor semmit nem hallani, vagy annyira jelentéktelen mértékben, hogy fel sem tűnik.

Egyébként nyitott ablaknál is el lehet viselni. Néha egy-két kamion hangosabb, meg lehet szokni. :)

dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Margit körúton, ott ahol kicserélték az ablakokat hangszigetelt üvegűre, ott minden elviselhető. A helyzet persze jobb a magasabb emeleten, meg a hátsó kertre nyíló oldalon.
dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Becsukott ablaknál elviselhető.

A szmog kellemetlenebb.

dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Közlekedés vállalat mellett lakunk.Nagyon sok busz jár el a ház előtt.

Mindent meg lehet szokni.

dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En is 4es 6os mellett lakom a borárosnal az ablakombol latom a villamost. Masodik haz az utcaban, elso emelet.

Nekem hallani a villamost csukott ablakkal is es az elejen iszonyu zavaro volt el alig tudtam elaludni de kb 2 honap alatt megszoktam. Azert nem laknek kozvetlen a maegit koruton vagy esetemben a ferenc koruton ha nem tokeletes a hangszigeteles mert az azert nsgyon zajos. Es a falak itt nalam is beremegnek meg hallani nemhogy kozvetlen a villamos felett.

Illetve amire fondolni kell h nyaron a kanikulaban szelloztetni kell ejjel is es akkor lehet barmilyen a szigeteles...

dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy Hungária körútról nyíló utcában lakom, az ablakomtól oldalirányban 40 méterre van a Hungária körút, ahol 70-el mennek az autók + villamos is van. Az elején sokszor felébredtem a forgalomra, mostanra megszoktam, már csak a mentőre ébredek fel néha. Lehet egy idő után, ha majd egyszer elköltözöm az lesz a fura, ha nem hallom majd a morajlást. Lehet hallani csukott ablaknál is, de nem annyira borzasztóan hangos. Ha közvetlen a körútra néznének az ablakok, biztos jóval hangosabb lenne, ott azért nem laknék.
dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én inkább a por és a szmog miatt aggódnék, a zaj ugyanis könnyedén és rövid idő alatt megszokható, előbbi kettő viszont évek múltán is kellemetlen és káros lesz.

Személyes tapasztalatom annyi, hogy a XXII. kerület Nagytétényi út mellett lakva behallatszik a vasút és a közút forgalma is (vonatok, buszok) csukott ablakon át, de nagyon rövid idő alatt sikerült megszokni, egy hónap után fel sem figyeltem a vonatra.

márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!