Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki hónapról...

Van itt olyan aki hónapról hónapra él?

Figyelt kérdés
Én már nem bírom ezt, nagyon megvisel, egyszerűen nagyon nehéz már az asztalra ételt rakni és fizetni a rezsit is. Már mindenről lemondtam. Nem találok jobban fizető munkát. Ti hogyan viselitek?
2013. ápr. 12. 20:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan vannak akik még így élnek,hidd el! Mi is elég pocsékul viseljük,és még egyre rosszabb lesz sajnos:(
2013. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%
Ugyan ugyan.Tényleg azt várod hogy a fél ország ideírja ,hogy igen mi is ? Ez egy ilyen ország lett.Teccettek volna forradalmat csinálni ! Hogy az idétlen Antal J. elmés mondtatát idézzem.
2013. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én eddig jól viseltem, mindig bizakodtam!!! De ma jött egy behajtó szerüség, aki a távfűtés tartozás elmaradása miatt érkezett konkrétan 35 ezer forintért, amivel március 27 óta tartozom. Annyira megalázó!
2013. ápr. 12. 20:11
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek,nekem is nagyon nehéz,pedig munkám nekem is van,de ebben az országban a munkások is nélkülöznek már.

Sokszor van úgy ,hogy elkeseredek.

Van kb. 2 millió ember akinek jó megy,olyan nyugat európai középosztályi vagy inkább alsó középosztályi szinten élnek,a többi 8 millió meg hónapról-hónapra vagy inkább napról-napra él.

Sose gondoltam volna a rendszerváltáskor ,hogy ilyen mélyre süllyed majd a magyar társadalom.

2013. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, egyre nehezebb és egyre nehezebben viselem. :(
2013. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hát nem jó érzés, hogy ennyien vagyunk. :(
2013. ápr. 12. 20:32
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan vagyok. Párommal élünk ketten, gyereket nem merünk vállalni a bizonytalanság miatt, mert félünk hogy eljön az az idő amikor enni sem fogunk tudni adni neki. Albérletben élünk, szerencsére nagyon hosszú távú és nem is drága, de a környék pocsék. 2 fizetésből éppen hogy megélünk hitelünk szerencsére nincs, a rezsi nem vészes, kajára jut szerencsére minden napra, de nem dőzsölhetünk annyira.

Más luxust nem engedhetünk meg magunknak egyszerűen, új mobil telefon kéne nekem mert ami van már a végét járja, de ugye miből 2-3 ezerből csak olyat veszek ami bírja pár hónapig és ennyi. Egyik laptopunkat már el is kellett adjunk mert váratlan kiadásnak kösz7önhetően kellett a pénz. A szüleim jól élnek de nem foglalkoznak velünk, nagyívbe tesznek rá, Barátnőm szülei is elvannak úgy ahogy de nincs jó viszonyunk. Szórakozásról szó sem lehet, csak a séta, meg az ingyenes kisebb programok maradnak.

Mi azért még elvagyunk, de a munkahelyemen nagy a gáz és már rettegek hogy mikor mondják hogy ennyi volt, na akkor végünk lesz az biztos!

2013. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%
net van, fűtés nincs kifizetve?
2013. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem élünk egyszerűen, mivel csak nekem van fizetésem, de mindig találok mellékes munkákat (lévén programozó vagyok, amit magamtól tanultam, nem iskolában...) így azért mindig sikerült kitoldani a rezsit, és fenn tartani magunkat a víz fölött, sőt, lassan-lassan kiemelni a családot, pedig voltak nekünk is nagyon-nagyon mély pontjaink, amikor majd fél évig munkanélküli voltam, és albérletben lakunk...


Kérdező, tanulj valamit, amit kamatoztatni tudsz - ennél legjobb téma az informatika, tanulj programozni, weblapot készíteni, rajzolni, csinálj kézimunkát, egyedi termékeket, tanulj nyelvet, amivel a tudásodat nemzetközi szinten is tudod értékesíteni - és meglátod, van kiút. Mindig van kiút, elvégre nem csak ez az ország van. Ha itt nincs pénz, van az angoloknál, németeknél, amerikában... Csak kell valami, amire ott szükség van :)

2013. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A net wifiről is fogható valahol!!! Ne ez alapján ítélj! Jussatok el odáig,hogy amikor a mobiltelefonok bejöttek,akkor is ment a szöveg,hogy bezzeg arra telik...Istenem a Magyar mindenit nekijjje!!!!
2013. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!