Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vidékiek! Titeket ez nem zavar?

Vidékiek! Titeket ez nem zavar?

Figyelt kérdés

Falun lakom, amit nagyon utálok, de muszáj kibírnom...

Igaz, hogy nyugis hely, de ezt mindig sikerül elrontani néhány zenélő autónak, akik valami eladni, vagy venni akarnak.

Ez a szezon tipikusan így néz ki:

Reggel jön a hulladékvas felvásárló, majd a toll felvásárló, majd a csirke kacsa árus, idióta kacsa és csirke szignállal, majd valami pék árus (borzalmas zenével), majd zöldségárus, végül jön a family frost, iceboy.

Persze nem mindennap így néz ki, de ki is hagytam egy párat. Amikor viszont így "összeérnek", akkor roppant zavaró. Pihenne, tanulna az ember -nyitott ablak mellett-, de sokszor meg kell várnom, még ezek elmennek...

Csak engem zavar? Lehet valamit tenni ezek ellen?


2010. ápr. 16. 12:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nah,ezért áldom magam ,hogy beköltöztem városba,panel-panel,de itt csak alapzaj van,nincs se dinnyés,se kacsás,semmi...

szülői házba ha vagyok,akkor falra tudnék mászni...

tennni ellene? én nem nyitottam ki az ablakot ami az utcára néz,tompit rajta...

2010. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is panel,és ugyanúgy visítanak a reklámautók,plusz minden szót hallok a fsz-től a 3.emeletig.

Nekem minden vágyam falun lakni!(zeneautók nélkül,persze:)

2010. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én is vidéki vagyok...:)

És van amikor engem is zavar ez az egész

főleg amikor alszanak a gyerekek.....pfffu.......

Egyszer be is szóltam az egyiknek,tudom bunkóság...

de amikor végre elalszanak a gyerekek

akkor pont itt a fagyis, zöldséges stb...hadd ne soroljam

borzasztó..............idegesítő szerintem! 1 anya

2010. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
de nagyon utálom. arról nem is beszélve, hogy nem csak az autó idegesítő, hanem az utcában szegény összes kutya vonyít ilyenkor.
2010. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Na hallod, nem tudod értékelni a jó dolgodat. Gyere csak aztán cseréljünk ok ? Gyere lakjál a Heathrow reptér mellett, remélem élvezni fogod a feletted elhúzó repülőgépeket óránként többször, éjszaka is . De tudod mit a pesti panelemet is felajánlom neked, a tetves villamosokkal, éjszakai részeg idiótákkal, metrókkal, a nap 24 órájában ordító forgalommal, kosszal, és büdössel. Na? Melyiket kéred?

Aki azt mondja, h a vidéki élet ezeknél százszor rosszabb annak hiányzik egy kereke. Az amelyik a többit hajtja.

2010. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Metro helyett trolit akartam írni bocsesz.
2010. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
előzőnek igaza van... akit ilyenek idegesítenek az sose lakott még nagyvárosi forgalom mellett!!!
2010. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én Pesten hallom a járművek zaját,dudálásokat,szirénák hangját.Hallom amikor pár fiatal lyukas kipufogócsővel járatják a motorokat órákig,Amikor jön a fagyis kocsi,vagy amikor csak ordibálva tudnak beszélgetni az emberek..hallom a kutyák,é gazdáik ugatását,a sok gyerek állandó hisztijét...Vagyis hallom a városi zajt ami reggel 4 órától egészen akár éjfélig is tart..

De én már megszoktam,és nem nagyon zavar...

2010. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Vidéki vok, detto ugyanez, de cserébe közben csend van és friss levegő és madárcsicsergés. Pesten utálok lenni, az Alkotás úton szinte beleszédül az ember akkora aforgalom, folyton zúgás, még a csendes utcákba is behallatszik a mentővijjogás, ami szinte órás gyakorisággal jön és fülsiketítő. És bűz van. Soha nem mennék városba.
2010. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Persze városban nagyobb a zaj, de épp azért lakunk vidéken, hogy csend legyen és nyugalom. Erre ilyenek megzavarják...

Ettől nyugisabb helyre nem lehet menni, mert minden faluban van ilyen. Max. kiköltözök a hegytetőre aszkétának, de ilyet nyilván nem tehetek meg...

2010. ápr. 16. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!