Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit utáltok a legjobban a...

Mit utáltok a legjobban a panelban?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy akik panelban laknak vagy laktak, azok mit utálnak vagy mit utáltak benne, amíg ott laktak? Engem a legjobban a zajok idegesítenek és az, hogy nyáron nagyon meleg van bent.

2017. ápr. 19. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én most ebben a pillanatban azt, hogy nincs az egész házban még egy ilyen szint mint a miénk, azt állítom, ahol 2 percenként jön, megy és megáll a lift. Állandóan áll valaki az ajtó előtt, ki be szál a liftbe liftből mint egy bolond. Csukott ajtónál vagyunk kénytelenek beszélgetni mert az örökös jön megy lift zajtól megörülsz, meg attól is, hogy valaki(k) mindig hallja, hogy miről pofázol.
2017. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
megőrülsz *
2017. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Engem egyetlen dolog zavar, hogy az alsó szomszéd folyton beszól a gyerekek zajongása miatt, meg veri a plafont, ha hangosnak gondol minket, persze ezt mind nappal, este 8-tól, reggel 7-ig csönd van.
2017. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szagok! Erzed mikor a hagymát piritjak pl. Van ahol van egy igénytelen ember és befészkel a csótány. Csótány imædja a panelt
2017. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az alattam lévő rózsaolajjal nyomja el a dohányszagot és én mindkettőt érzem.
2017. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Sosem tudtam megszokni más zaját, vagy azt hogy nekem is "tojáshéjakon lépkedve" kellett élnem.

Az ember utál rászólni a kisautóját tologató gyerekére, hogy nem szabad mert a lentieket zavarja. Akkor csak kialakul benne, hogy állandóan vigyáznia kell arra mit szólnak mások és gátlásos lesz.

2 év után léptünk és vettünk családi házat. Inkább a hitel, mint a 4 falszomszéd.

Így a gyerek is kedvére játszhat, és más zaját sem kell hallgatnunk.

2017. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
A mellettünk lakó gyerekei állandóan üvöltenek, de tényleg, szinte non-stop. Három van neki,0-4 éves korosztály. valamelyik mindig visít vagy ordít, de ha szólunk neki hogy próbáljon tenni valamit, még neki áll feljebb.
2017. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Csótányok! Főleg ha olyan szomszéd van aki gyerekre hivatkozva nem hajlandó írtatni. Szerencsére már elköltöztek.
2017. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
A szabadidőmet utálltam... utáltam, hogy vagy filmet nézek, vagy játszom a pc-n...a kertészkedem, vagy csak egyszerűen játszom a gyerekkel, kutyával, macskával, kecskével a kertben... vagy egyszerűen csak kiülök a teraszra egy könyvvel a kezemben és hallgatom a madarakat, vagy az esőt...
2017. ápr. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja meg még amit utálltam, 3.on laktunk, az 1-2on 2milliomos család megvették az összes lakást és csak kulccsal ment a loft azokra a szintekre... a házunkban az 1.n is volt a hátsó kijárat, azon az oldalon volt értelme kijárnom, mert ott parkoltam mindig... 20 év alatt nem tudtuk kideríteni, de valaki az 1-2közt mindig a lépcsőre szart.
2017. ápr. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!