Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakótársunk (lány, mi fiúk...

Lakótársunk (lány, mi fiúk vagyunk) elküldtük, de nagyon köti az ebet a karóhoz, hogy maradni akar. Megmondtuk neki hogy nem. Mit tegyünk? Jogos hogy elküldjük kettőnk döntésével?

Figyelt kérdés
Elsőként én voltam itt, a tulaj nem akar beleszólni. Második ként én hívtam ide, befogadtam a lányt. Harmadjára az egyetemi évfolyamtársam jött. Jogunk van elküldeni? Ha nem megy, mit tegyünk? Okos válaszokat kérek, nem azt hogy fenyegessük meg:) Köszi!
2010. jún. 15. 23:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Alapvető szabályokat nem tartja be, amit együtt találtunk ki, most hogy el akarjuk küldeni beszól, hogy akkor legyen egy próbahét. Erre most is zajonganak össze-vissza, miközben beleegyezett, hoyg 22 után csendespihenő. Szappanlerakódásos lesz az egész mosdókagyló baszik letakarítani. A haját nem szedi ki a lefolyóból, mosogatás sokszor lehetetlen az edéynei miatt, de azt mondja ne nyúljunk hozzá mert az az övé és mi meg piszkosak vagyunk... (megjegyzem hogy a szobája undorító és büdös)

Hülyének néz minket azzal, hoyg jó jó betartja a szabályokat, amit elfogadott, és később meg el is felejti.


Egy szóval elviselhetetlen. Kettőnk idegrendszerét cseszi szét... el lesz küldve akárki itt akármit válaszol :D


Háborúzást genyóskodást nem akarok, de ha így folytatja le kell süllyednünk az ő szintjére :(

2010. jún. 16. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!