Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hozzátok hányszor jár a...

Hozzátok hányszor jár a takarítónő?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hozzatok hányszor jar a takarítónőtők egy héten/ egy hónapban? Én arra gondoltam, hogy heti 1x hívnám egy teljes takarításra. 45nm a lakasom, egyedül lakok, 21/L.

Koszi a valaszokat előre is😊



2021. aug. 7. 11:02
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
70%

A kérdező nem arra volt kíváncsi, hogy mennyire szr alak, hanem megkérdezte, hogy mennyit kellene takaríttatni.


Én ismerek olyan huszonévest, aki megteheti, hogy takaríttasson és szüksége is van segítségre. Tök normális életet él, de ebben segítségre szorul, így nem érthető, hogy a kommentszekció miért trollkodik.


A kérdezőnek: Kialakul az, hogy mennyi kell pontosan. Egy dolgot nem szabad megtenni: folyamatosan változtatgatni az időpontokat. Ez a takarítónő rendjét felforgatja, már ha ebből él és van aki jogosan ilyenkor elkéri a napjának az árát. Ha erre nem érzékeny, az egy extra.

2021. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
17%
#10: Alapvetően egyetértek veled, de azért a kérdező is rendesen adja alájuk a lovat azzal, hogy leírta hogy 21 éves nő, holott ez a kérdés szempontjából teljesen lényegtelen.
2021. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
81%

Hagyjuk már ezt a megteheti/nem teheti meg-et. Mi köze van ennek bármihez, hogy anyagilag megteheti? Biztos nem borzasztó drága takarítót hívni akár hetente egyszer sem, főleg egy kisebb helyre, értjük. Én nettó 450 ezret keresek és soha eszembe sem jutott még takarítónőt hívni, pedig már lassan 5 éve külön élek a szüleimtől. Itt az elvről volt szó az előző oldali válaszok részéről is, nem a pénzről.


A másik meg, hogy nyilván aki kbszott jómódú családból származik és már ehhez volt hozzászokva gyerekkorában is, hogy hozzájuk mindig jártak a takarítók, az nyilván ezt akarja a saját életébe is átültetni bármi áron. Aki nem látta a szüleit porszívózni, takarítani otthon, az ő maga sem annyira fogja ezeket megcsinálni.


27/F

2021. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Azért írtam le hogy 21 éves vagyok és egyedül lakom, mert az takarítás szempontjából kicsit más mint egy 4 gyerekes 40 éves házaspár lakásának takarítása. Egyébként szoktam “takarítani” porszivozok, mosok, vasalok, mosogato gépbe berakom a használt edényeket. Egyszerűen a nagyobb dolgokra : fürdő takarítása, konyha takarítása, suto takarítása, felmosas mindenhol, zsiroldas, wc takarítás nincs idom, és oszinten szolva nem is tudom jol megcsinalni, hisz ezeken valójában sosem csináltam.
2021. aug. 7. 13:50
 15/43 anonim ***** válasza:
79%
Hozzánk heti kétszer jár, kedd-péntek. Ketten vagyunk, plusz van egy nagytestű kutyánk aki bent van a házban. Szóval van mit takarítani :)
2021. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
21%

"Azért írtam le hogy 21 éves vagyok és egyedül lakom, mert az takarítás szempontjából kicsit más mint egy 4 gyerekes 40 éves házaspár lakásának takarítása. "



hú, ez eszembe se jutott, de jó, hogy emlékeztetsz, hogy neked nehezebb, mint 4 gyereknél. nagy nyűg felmosni mindenhol?

Hogy tanulsz meg valamit, ha sose csinálod meg?

2021. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
29%
Most, akik vedik, azok szerint normális, hogy neki nehezebb, mint egy családnak?
2021. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Nem, csak nem tudtok értően olvasni. Elmondom megegyszer a gyengébbek kedvéért😊

Azért írtam le hogy 21 éves vagyok és EGYEDÜL LAKOM, mert ez így másabb, KONNYEBB takarítás szempontjából mint egy 4 gyerekes 3 kiskutyas családnál takarítani.

2021. aug. 7. 16:13
 19/43 anonim ***** válasza:
29%
Hozzám hetente 3x jár. 26N
2021. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 qkker1 ***** válasza:
21%

"Ja értem😁 Végülis próbálj meg annyit dolgozni mint én, és ha mellette szép tiszta a lakásod, akkor minden elismerésem""


Napi 12 óra mellett, plusz utazás, férfi létemre magam takarítottam a lakásomat, amikor egyedül éltem, most a feleségemmel közösen csináljuk, úgyhogy mellé lőttél libuska!

2021. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!