Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hozzátok hányszor jár a...

Hozzátok hányszor jár a takarítónő?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hozzatok hányszor jar a takarítónőtők egy héten/ egy hónapban? Én arra gondoltam, hogy heti 1x hívnám egy teljes takarításra. 45nm a lakasom, egyedül lakok, 21/L.

Koszi a valaszokat előre is😊



2021. aug. 7. 11:02
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
29: Milyen átlag emberről beszelsz? Én is átlagember vagyok, bőven😁
2021. aug. 8. 04:48
 32/43 A kérdező kommentje:
+ meg egy kérdés: a Takaritonőtök pl mosast is beindít, és felhúzza az ágyneműt is?
2021. aug. 8. 06:48
 33/43 anonim ***** válasza:
39%

Egy elkora hazba, ahol gépek is vannak, hadd legyen mar kiakaszto.

Egy szemelyre mosogató is...

2021. aug. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Lakasba, mindegy

Otthonba

2021. aug. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Van mosogatogepem, es ezt én csinalom mindig😉
2021. aug. 8. 07:46
 36/43 anonim ***** válasza:
36%
Majd, ha kezzel mosod, meg jobban megdicserlek ;)
2021. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
32%

Én nem vagyok irigy, egyszerűen csak nem értem, hogy lehet valaki ennyire lusta....


Azt írja, nem tudja jól megcsinálni pl. a wc-t....hát, de így megtanulni se fogja, ha más csinálja meg helyette?


Most nem azért, de huszon pár évesen illene tudni takarítani, egyedül!! Más is dolgozik, sokat + gyerekei vannak. Nagy háza, állatok, esetleg kert is...és lássatok csodát, nincs takarítőnőjük!

Sz.r annak aki ebben nevelkedett, mert, ha egyszet bármi miatt rákényszerül, hogy maga takarítson, ott fogja verni az ideg és rinyálni fog, hogy ő ezt nem meg fúj...tiszta szégyen. :D

2021. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:
83%
Hát ez komolyan nevetséges :D Nem is ismeritek, nem tudjátok mit csinál és mit nem, de szét oltjátok, hogy lusta. Nem szeret takarítani, van ilyen szolgáltatás hogy pénzért megcsinálja más helyette. Kíváncsi volt ezzel kapcsolatban valamire, de ti 3 oldalon kersztül szét szeditek :D Majd ha rákényszerül, hogy neki kell megcsinálni, megnéz youtubeon pár videót azt hello.
2021. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
59%
38.! Ez nagyon sokszor így van, hogy nem a feltett kérdésre válaszolnak, hanem rögtön jön a kritika. Párszor már erre reagáltam, de én is mindig megkaptam a magamét.
2021. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
74%

Nekem havonta jön egy teljes nagytakarításra. 30 nm, 20.000 forint. (Kevesebbért is jönne szerintem, de nem vagyok vele zsidó, mert én a lottóötösért sem csinálnám meg.)


26/F

2021. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!