Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hozzátok hányszor jár a...

Hozzátok hányszor jár a takarítónő?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hozzatok hányszor jar a takarítónőtők egy héten/ egy hónapban? Én arra gondoltam, hogy heti 1x hívnám egy teljes takarításra. 45nm a lakasom, egyedül lakok, 21/L.

Koszi a valaszokat előre is😊



2021. aug. 7. 11:02
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
73%

Irigyek az emberek. Mert akinek nagy háza van, kerttel, gyerekekkel és még dolgozik is, az is fogadna takarítónőt ha megtehetné. De mivel nem teheti meg, inkább lefikázza azt aki igen.

Döbbenetes mennyi ostoba, primitív ember él a földön.

2021. szept. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
28%

Szia, mi ketten vagyunk (26 éves pár) 60 nm-es lakásban, heti egyszer jön hozzánk a takarítónőnk.

Ami a feladatokat illeti, egyedül a mosást és szárítást csinálom én, mert nem szeretném, ha más pakolászná a fehérneműimet. Nyugodtan mondd el az igényeidet a takarítónőnek, ha neki valami nem fér bele, akkor azt úgyis megmondja. Van olyan is, aki a nagytakarítási feladatokat (pl ablakmosás) más óradíjjal végzi.


A beszólogatókkal ne foglalkozz, nyugodtan szervezd ki a házimunkát, ha szeretnéd. Az én szüleim is nagyon negatívan álltak hozzá, hogy minek huszonévesen takarító, de megmondtam nekik, hogy sokkal többet ér nekem az a 8 óra szabadidő hetente, amit megspórolok, mint a segítőm díja.

2022. jan. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
42: Koszi 🤗
2022. jan. 7. 10:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!