Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hozzátok hányszor jár a...

Hozzátok hányszor jár a takarítónő?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hozzatok hányszor jar a takarítónőtők egy héten/ egy hónapban? Én arra gondoltam, hogy heti 1x hívnám egy teljes takarításra. 45nm a lakasom, egyedül lakok, 21/L.

Koszi a valaszokat előre is😊



2021. aug. 7. 11:02
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
30%
Most mit irigykedtek? Már bocs, de ha a b*ziság, meg a harmadik nem normális, akkor szerintem az is, hogy valakihez takarítónő jár. Szánalmasan irigyek vagytok.
2021. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
24%
Életem... Senki nem úgy születik, hogy mindezt tudja.
2021. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
13%
Pont annak irjatok amugy, hogy irigy, aki naponta hivhatna. En is...ez vicces
2021. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
73%

"nyilván aki kbszott jómódú családból származik és már ehhez volt hozzászokva"


Azért egy takarítónő messze nem a kib..szott jómódúság jele.

Mi havi-kéthavi 1x hívtuk, fejenként 4-4 ezer Forintunkba került, egyikünk sem halt bele, pedig soha nem voltunk jómódúak.

2021. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
82%

"Itt az elvről volt szó az előző oldali válaszok részéről is, nem a pénzről."


De mi az elv? :D


Részletezné bárki, hogy mi az a bizonyos elv?

Mert én itt csak proletár irigykedést olvastam, meg hogy "ha én meg tudom csinálni, csinálja meg más is", de hol itt az elv?


Mi itt az elv?

2021. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
71%
És ha te nem hívsz, kedves naponta hívhatna válaszoló, más meg igen, miért ítélkezel? Ennyire ostoba vagy, nem kevésbé. Valamiért mégis fáj neked és unalmas az életed.
2021. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

Egyébként tényleg..

7-8-9 ezer forintból egy hétre kitakarít a Takarítónő. Azért ez nem akkora hatalmas összeg szerintem.

2021. aug. 7. 19:16
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Annak, akinek ezt mondjuk egy heti ételre kell beosztani, annak elég sok. Aki ennyit egy ételrendeléskor eszik meg, annak meg nem. Minden viszonyítás kérdése.
2021. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
70%
Onnan is látszik, hogy ez csak tipikus hergelős kamukérdés, hogy a kérdező képes ilyen ártatlanul megjegyezni, hogy havi 30-40 ezer csak takarítónőre nem sok, miközben nyilván tudja, hogy azért az átlagembernek ennyi pénzt csak erre elkölteni igenis az :D
2021. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
70%

Mi lenne, ha egyszer az életben a feltett kérdésre adnátok választ? Akihez nem jár takarítónő, minek ír egyáltalán?

Kérném gyakorolni az értő olvasást!!

2021. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!